Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válunk feleségemmel és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válunk feleségemmel és nem akarja a közösen felvett hitelt tovább fizetni. Ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
Fényképész vagyok, 2 éve vettünk fel hitelt a műtermem felújításához 5 millió forintot. Feleségemmel hamarosan válunk. Most azt mondja feleségem, hogy nem hajlandó a ráeső részt tovább fizetni, mert az az én műhelyemre kellett, viszont mi abból a műhelyből éltünk közösen több mint 2 évig. Nekem a munkámhoz kellett, amiből eltartottam a családomat. Igaz, ő is dolgozott, de az ő fizetése nem lett volna elég önmagában. Ilyen esetben mit lehetne tenni, hogy érvényesíteni tudjam a jogaimat?

2016. dec. 29. 02:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha szemelyi hitelt vettek fel akkor bizonyitani kell h a muteremre.lett belole koltve

Az szabad felhasznalasu szal arra koltottek amire akarjak

2016. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21: Kérdező maga írta hogy a műterme felújítására vették fel. Ha kérdező olyan féreg lenne, hogy letagadná, akkor sem változna semmi lényeges, mert a lényeg, hogy 5 milliót ráköltöttek a műteremre közös pénzből. A bank persze követeli a pénzét a feleségtől, a feleség viszont követeli a pénzét (azaz a vállalkozás arányos nyereségét, vagy a tulajdonrészének értékét) a férjtől.
2016. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Semmit sem tehetsz Európában fehér férfiként, egy nővel szemben. Főleg ha gyerekeitek is vannak. Mindenhol nők döntenek, és ellened.


Elvileg - papíron - minden közös, és fele/fele. A tartozás is. Keress egy ügyvédnőt, ő még talán segíthet. Fontos, hogy nő legyen, mert csak egy nő tud olyan aljas lenni, amire neked most szükséged van. De ha jogosan is járna neked a pénz, akkor is csak az exfeleséged jóindulatán múlik, hogy kifizeti-e, mert mindenki más le...ja. Persze a gyerektartás akkor is fizetned kell. Még az is megoldás lehet ha váláskor abban egyeztek meg, hogy ezzel előre kifizeted a gyerektartás egy részét, és ha letellett, onnantól utalsz neki. Különben nem látsz egy fillért sem, és a büntető kamatokat is fizetheted. Az ügyvédnőt ne feledd! Csak nő jó!

2016. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
93%
Tehát azt szeretnéd, hogy fizesse a hitelt, amit a te műtermedre vettetek fel, de neki ne legyen belőle részesedése? :)
2016. dec. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!