Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mihez kezdjek? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek? Most váljak el tőle?

Figyelt kérdés

3 éve házasodtam össze a feleségemmel és már lassan 5 éve vagyunk együtt. Mindig is szerettem volna apa lenni. A feleségem pedig végig elhitette velem, hogy ő is szeretne gyerekeket. 2 éven át mindig védekezés nélkül szexeltünk, hogy összejöjjön a baba, de mind hiába. Ma pedig véletlenül megtaláltam a feleségem fogamzásgátlóját, számon is kértem, hogy ezt miért csinálja, erre ő megpróbált kitérni a kérdésem alól pedig a lehető legnyugodtabban tettem fel neki ezt a kérdést (hogy őszinte legyek, nagyon leordibáltam volna ezért, még most is nagyon mérges vagyok rá). Végül nagy nehezen sikerült elmondania az igazat, hogy ő soha nem is akart anya lenni és nem szereti a gyereket, de egyben megválni sem akar tőlem. Erre én nagyon fölkaptam a vizet és alaposan kiosztottam neki, de annyira, hogy a feleségem sírva is fakadt, majd magamra vettem a dzsekimet, elhagytam a lakást és elmentem sétálni, ami majdnem 4 órán át tartott. Mikor hazaértem a feleségem elkezdett könyörögni, hogy bocsássak meg neki, de nem foglalkoztam vele. Most a hálószobánkban van és bőg. Nagyon fáj nekem, hogy sír, de képtelen vagyok arra, hogy megvigasztaljam. Nem is értem, hogy hogyan lehet valaki ennyire önző. Elcseszi másnak az életét csak azért, hogy neki jó legyen, ráadásul velem teszi ezt meg, akit a legjobban "szeret". Nagyon dühös vagyok, de még mindig nagyon szeretem és nem szívesen válnék meg tőle. A gyerekvállalást pedig nem akarom rákényszeríteni, mert egy olyan ember tényleg ne vállaljon gyereket, aki nem akar szülő lenni, de én meg nem tudom elképzelni a jövőmet gyerek nélkül. Most váljak el tőle és keressek valaki mást? Ne értsetek félre, elsősorban azért vettem feleségül, mert nagyon jó lelki -és szellemi társak vagyunk egymásnak, megértjük és szeretjük egymást, a kémia is működik köztünk és persze abban is reménykedtem, hogy egy nagyszerű családot alapítanánk. De végül kiderült, hogy neki merőben más elképzelései vannak. Nagyon el vagyok keseredve.

29F



2017. márc. 15. 18:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
86%
2 ev gyermektelenseg utan, hogyhogy nem merult fel soha a kivizsgalas mindket reszrol?
2017. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
38%

"Látta valaki a "Rubì, az elbűvölő szörnyeteg" című sorozatot?12"


Igen, a kamukérdező látta.

2017. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem azért válnék el, mert nem akar gyereket, hanem a durva átverés miatt.
2017. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
na mi történt azóta kérdező??
2017. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
57%

"na mi történt azóta kérdező??"


Azóta bejelentette válási szándékát, de az asszony -pont aznap, amikor beadta a bíróságra a papírokat- szólt, hogy terhes, a gyógyszerek ellenére is. A kérdező nem hitte, de a feleség mutatta a pozitív tesztet. A nő bocsánatot kért a hazugságért, kapott egy újabb esélyt a baba miatt, most boldogok. Azt persze nem tudja, hogy a gyerek nem az övé, hanem Alejandróé, a gyermekkori jóbarátjáé...

2017. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
😄😄
2017. márc. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt csak hitted a rózsaszín szemüvegen át, hogy nagyon jó lelki-szellemi társak vagytok. Remélem beadtad azonnal a válást.
2017. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Felteszem -bar remelem nem- az asszony sirt meg egy kicsit, minden megigert ("megvaltozom csak adj idot!") es egyutt maradtak. Altalaban mindig a p..a gyozedelmeskedik a jozan esz felett :)
2017. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mert nincs nő elég a világban? Ha egyik megy, majd jön a másik és most nem csak a szex részére értem, érzelmileg is. Nem életfogytig tartó börtön sem a házasság, sem a párkapcsolat. Mondjuk a kérdező, ahogy írt, tuti megbocsátott mert tényleg olyan rózsaszín ködös. Hisz a csajnak. Szerintem majd lesz gyerek is, akinek lesz egy olyan anyja aki nem is akarta és majd így is fog bánni vele. Lehet a srác előtt eljátssza a szerető anyát, de valójában nem fogja a gyereket szeretni, csak, mint sok nő kell a gyerek, hogy a pasit megtartsa.. A csajnak csak egy pasi kell aki oda van érte, megteremt neki minden és még szex is van. Ő meg játssza a szerelmeset. Az a baj a kérdező még mindig elhiszi azt is , hogy a csaj nagyon szereti. Majd idő kérdése és át lesz vágva megint vagyis át van most is több ponton, de még csak a gyerek része tudatosul benne. Kíváncsi lennék mi lett velük.
2017. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!