Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mihez kezdjek? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek? Most váljak el tőle?

Figyelt kérdés

3 éve házasodtam össze a feleségemmel és már lassan 5 éve vagyunk együtt. Mindig is szerettem volna apa lenni. A feleségem pedig végig elhitette velem, hogy ő is szeretne gyerekeket. 2 éven át mindig védekezés nélkül szexeltünk, hogy összejöjjön a baba, de mind hiába. Ma pedig véletlenül megtaláltam a feleségem fogamzásgátlóját, számon is kértem, hogy ezt miért csinálja, erre ő megpróbált kitérni a kérdésem alól pedig a lehető legnyugodtabban tettem fel neki ezt a kérdést (hogy őszinte legyek, nagyon leordibáltam volna ezért, még most is nagyon mérges vagyok rá). Végül nagy nehezen sikerült elmondania az igazat, hogy ő soha nem is akart anya lenni és nem szereti a gyereket, de egyben megválni sem akar tőlem. Erre én nagyon fölkaptam a vizet és alaposan kiosztottam neki, de annyira, hogy a feleségem sírva is fakadt, majd magamra vettem a dzsekimet, elhagytam a lakást és elmentem sétálni, ami majdnem 4 órán át tartott. Mikor hazaértem a feleségem elkezdett könyörögni, hogy bocsássak meg neki, de nem foglalkoztam vele. Most a hálószobánkban van és bőg. Nagyon fáj nekem, hogy sír, de képtelen vagyok arra, hogy megvigasztaljam. Nem is értem, hogy hogyan lehet valaki ennyire önző. Elcseszi másnak az életét csak azért, hogy neki jó legyen, ráadásul velem teszi ezt meg, akit a legjobban "szeret". Nagyon dühös vagyok, de még mindig nagyon szeretem és nem szívesen válnék meg tőle. A gyerekvállalást pedig nem akarom rákényszeríteni, mert egy olyan ember tényleg ne vállaljon gyereket, aki nem akar szülő lenni, de én meg nem tudom elképzelni a jövőmet gyerek nélkül. Most váljak el tőle és keressek valaki mást? Ne értsetek félre, elsősorban azért vettem feleségül, mert nagyon jó lelki -és szellemi társak vagyunk egymásnak, megértjük és szeretjük egymást, a kémia is működik köztünk és persze abban is reménykedtem, hogy egy nagyszerű családot alapítanánk. De végül kiderült, hogy neki merőben más elképzelései vannak. Nagyon el vagyok keseredve.

29F



2017. márc. 15. 18:11
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Tudom és nagy nehezen be is láttam, hogy ennek semmi értelme. Csak holnap beszélek vele, mert most egyáltalán nem tudnám elviselni a jelenlétét. Még holnap beadom a válópert. Arra meg egyáltalán nem vagyok kíváncsi, hogy emellett még miket hazudott nekem, mert csak még inkább felidegesíteném magam.
2017. márc. 15. 18:51
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
Látta valaki a "Rubì, az elbűvölő szörnyeteg" című sorozatot? Mit ad isten, abban pont ugyanez van, kettő évi házasság után az asszony kézitáskája kiborul, és a férj megpillantja benne a foggátlót. Csak ott az anyjától kér tanácsot, nem Gyakorizni rohan...
2017. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tudnék benne bízni. Nagyon jó lelki-és szellemi társak vagytok? Biztos vagy benne? Alapvetően különbözik az értékrendetek és az, hogy mit vártok az élettől, hogy lehettek akkor ennyire egy hullámhosszon? Valószínű úgy, hogy ő meg akart tartani téged, bármi áron, így megjátszotta magát. Azért ekkora kaliberű kérdésben így hazudni, és így átverni a másikat...ehhez nagyon erős elszántság, és jól átgondolt terv kellett, ki tudja még , miben vezetett meg... Nem hiszem, hogy ezt a nőt szereted. Inkább egy nőt, akinek ő kiadta magát, de valójában nem létezik. Ezt tudatosítsd magadban.
2017. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%
Elválnék. Már csak azért is, mert ennyire csúnyán átvert. Ez undorító, hogy elhitette, hogy nem védekezik, vártátok (vártad) minden hónapban, hogy mi lesz. Ő meg a hátad mögött röhögött a markába, hogy úgysem lesz terhes. Ez annyira megalázó. Nem tudnék ilyen embert a közelemben elviselni.
2017. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
75%
Vàlnék, mert hazudott...25nő
2017. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Martin3410 válasza:
54%
Jól döntöttél mindenképpen ad be a válópert.Nem érdemel meg téged.
2017. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

Én azt gondolom egy kapcsolat akkor lehet sikeres, ha nyílt lapokkal játszotok. Én elhagynám, de nem elsősorban nem a hazugsága miatt, hanem az elvesztett bizalom miatt. A bizalmat nagyon könnyű elveszteni, s visszaszerezni majdnem lehetetlen.

Ha együtt maradtok, akkor tetszik, vagy nem, de egyikőtöknek "fel kell áldoznia" magát. Vagy ő szül neked gyereket, hogy közben nem vágyik rá, nem akar. Vagy pedig te mondasz lesz a gyerekről úgy, hogy minden vágyad ez lenne. Mindezek mellett pedig egy kapcsolatnak sem tesz jót, ha nincs bizalom. Mert egy ilyen után minden bizonnyal minden egyes mondatát, cselekedetét feltételesen fogod kezelni, s azt fogod gondolni, hogy igaz-e, vagy van-e mögötte hazugság, hátsó szándék.

2017. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
40%
Hogy mihez kezdj, az a te dolgod. Mindenesetre érdekes, hogy közel 5 év ismeretség után sem ismerted meg a valódi énjét. Kérdéses, hogy a többi dologban menyire ismered, mert ezek szerint te inkább csak hiszed, hogy ismered.
2017. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
Már a lényeget leírták előttem. Úgyan azt tudnám én is írni , hogy ha így átvert akkor át is fog mindíg a saját kedve szerint. Ha te szeretnél gyereket akkor.találsz olyan nőt akinek ez a vágya. Az meg ha nem lehet valamiért gyereked, iszonyú fájdalom lesz egy idő után. Nyugodtan szakíts, úgy is az lesz a vége.
2017. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%

Nézd én azért válás előtt megbeszélném vele, hogy mi az oka annak, hogy nem szeretne gyereket? -nem akar szülni? nem akar pár évig otthon lenni?

Az az igazság, hogy én amiatt félek a gyerekvállalástól, hogy egyedül az én feladatom lesz... hogy én hagyom ott az állásom a párom meg semmit nem áldoz fel az életéből.

Sosem verném át!


De jó lenne megtudni, miért nem akar gyereket. Maradnál Gyed-en a gyerekkel akár te magad is?

Szóval érted, ez egy nőnek baromi nagy elköteleződés és sokan maradnak egyszál magukra, mert a férfi "semmit nen hajlandó áldozni" a gyerekért....

Te ezzel hogy vagy?

Mert mi nők 40-41 hétig kihordjuk azt a gyereket, közben változik a testünk. Megszüljük ami nem könnyű, lelkileg sem. Aztán egyedül vagyunk a gyerekkel évekig nap, mint nap. Apuka majd este haza jön, ha olyan kedve van segít. Mert úgy nekem is lene kedvem a gyerekhez, ha én lehetnék a jófej apuka, akivel csak játszani kell...


Azaz Te mit tennél a gyerekért?

2017. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!