Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lányok! Mit ereztetek amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit ereztetek amikor a parotok azt mondta, hogy nem szerelmes beled és nem is volt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én csak abszurdumnak tartottam. Szerintem olyan nincs, hogy szeret de nem szerelmes egy kapcsolatban. Mert oké családtagokat lehet csak szeretni, meg barátokat, de akivel együtt vagy...


Ezt kb csak a masik erzelmeinek kihasználásának tartom. Kb azt jelenti komolyabbat nem akar, de arra jo vagy.es azért hogy arra meg tudjon tartani azért teszi mellé hogy szeret. Persze, az ágyban.

2017. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
utolsó: a barátaiba se szerelmes az ember, de ettől még nem csak azért van velük, hogy dugjanak. ha érted mire gondolok.
2017. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De együtt járni, tulajdonkeppen lekötni a másikat..huzni az agyát..
2017. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szoval leköt, míg nem talál jobbat

Akkor igy is fordithato ez a szeretlek de nem vagyok szerelmes mondat

2017. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!