Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet kiszállni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszállni egy házasságból? Már van 1 (enyém),1 közös gyermek és állapotos vagyok egy másik babával. Albérletben élünk a kapcsolatunk már nem működik. Kevés összeggel rendelkezem ha tudtok tanácsot adni akkor várom.

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 09:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A hasadban lévő gyermek a férjedtől van? Miért szeretnél elválni? Ha nem az övé a gyerek akkor érthető,de ha tőle vagy terhes,nem kellene elgondolkodnod,hátha megoldható a problémád?
2010. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát ebben az esetben nehezen. Hogyan akarsz 2+1 gyermekkel albérletbe költözni vagy lakást venni? Nem nagyon fogsz tudni. Esetleg anyotthon jöhet szóba vagy szüleidnél, rokonaidnál, esetleg barátnődnél meghúzhatod magad valameddig. De hogyhogy nem működik. Mesélj kicsit bővebben, mert amíg nem mondod miért jutottál erre a döntésre, addig úgyis csak negatív véleményeket fogsz kapni. Mindenképpen küzdeni kell a kapcsolatért, amíg lehet. Miért estél teherbe ismét? Előtte működött, csak azóta nem működik? Bocsi, hogy ezeket kérdezem, de nem látok tisztán a kérdésed olvasásával.
2010. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért válnak ennyien, mert lehetőség van rá. Már nem divat megoldani a problémákat, holott szerintem az embernek az egyik legnagyobb mércéje a problémamegoldó képessége, de amint láthatjuk a mai világban ez már szinte 0. Ennyiből fenntartani magadat nem fogod tudni, azt meg nem várhatod el, hogy a volt férjed eltartson téged + a két gyereket teljesen önállóan és te még el is válasz. Én úgy értelmezem, hogy 3 gyereked van, illetve van kettő és terhes is vagy. Na most ha ez a kapcsolat menthetetlen lenne feltételezem nem lennél terhes, mert akkor nem vállaltad volna. Inkább gondold végig és próbáld meg megmenteni a házasságodat a válás helyett.
2010. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat, másodszor igen a férjemtől van a baba. Mióta megszületett a közös lányunk aki 15 hónapos azóta romlott meg a kapcsolatunk igazán, ez a baba nem tervezett volt becsúszott, a férjem első gondolata vetessük el,beleegyeztem a helyzetünket nézve, megcsináltam egészen a korházi ágyig, de itt egyedül ülve a folyosón a sok gyönyörű babát látva sirva mentem haza, hogy nem tudom megtenni. Az a baj ha vitatkozunk a férjem nem nagyon tudja kontrolálni magát, zsarol a gyerekkel, hogy én mehetek a gyerek marad,ugy csinál mintha nem is lennék terhes, legutóbb mikor sok gonoszkodás után egyedül akartam elmenni a bátyámhoz elvette a kocsi papirokat, a telefonomat, ekkor én is az övét és véletlenül (persze nem hanem direkt) leejtettem a lányunkal a kezében ököllel hasba vágott. Nem tudom mit csináljak nagyon szeretném ha minden olyan lenne köztünk mint régen de sajnos ez már nem az első eset, hogy bántalmazott.
2010. máj. 18. 18:40
 15/15 anonim ***** válasza:
ebben az esetben anyaotthon javasolok, ill. feljelentést is tehetnél, fenyegetőzni lehet, de nem lesz övé a gyerek, gyámhatóság, védőnő és említetted a bátyádat, ő biztos segít....olyankor menj el,mikor ő nincs otthon, pakolj össze és csak lépj le, h ő ne is sejtse.....sok szerencsét!...
2010. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!