Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Férjemmel tíz éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Férjemmel tíz éve vagyunk együtt a gimi óta! Amióta ide költöztem nem dolgoztam máshol csak az Ő cegjenel. Nem rég szültem és ilyeneket mond, h. minden pénz az övé és én csak beranya vagyok hogy neveljen a gyermeket!

Figyelt kérdés
Én szeretem de már kedek az ilyen szövegekbe bele fáradni ! És hogy az az én pénzem amit én a kormocskemmel keresek és hogy az van amit ő mond mert ő a főnök ! Kutya szorítóba érzem magam mert elhagynam de nincs ahova menjek és pénzem sincs.
2017. aug. 14. 14:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%

Ezek alapján, egy baromi nagy kamu! Az elsőt véletlenül lenulláztad, mert azt mondja, menj anyaotthonba, dolgozz és rendbe lehet jönni?

Nekem azt mondta volna a férjem - akár VICCEL, akár nem -, hogy béranya vagyok a szemében, először is pofán vágtam volna, másrészt összepakolok és megyek. Neked a jólét a fontos, már ha igaz, amit ide firkantottál. Ha pedig ennyire hüle vagy, akkor az a te bajod! Bocs!

2017. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Úgy basznám ki, hogy keze-lába kiszakadna. Jó nagy hülye vagy, ha ezt hagyod.
2017. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
Nehogy elhiggyétek már, hogy igaz. :DDD
2017. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz! Miért talál egy ember ilyet ki? Egyeseket nem értem . A többieknek köszönöm a választ ! Kicsit nehéz pár hetes csecsemovel elindulni . Szerinte én vagyok hisztis!
2017. aug. 14. 16:00
 15/20 A kérdező kommentje:
Amúgy nem én pontozgatok úgy látom .
2017. aug. 14. 16:02
 16/20 anonim válasza:
78%

Leírták a korábbi válaszokban, hogy mit kéne tenned. Lehet, hogy ezzel néhány évre fel kell adnod a kényelmet, de a gyümölcse egy nyugodt, kényelmes, téged vagyontárgyként kezelő főnökösködő gyökér nélküli élet a gyerekeddel, akinek szintén nem kell majd ezt elviselnie.

Te tudod, hogy megéri-e.

2017. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%

És mért nem akarsz a szüleidhez menni?

. Ha azt mondja, hogy viccel, akkor ő is érzi, hogy ilyet nem mondhat. Tessék leülni vele, és közölni, hogy ez számodra nem vicces. És ha még egyszer is előfordul, akkor egyértelmű, hogy nem szeret, nem becsül téged, vagyis nincs közös jövőtök.

2017. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem akarsz a szüleidhez menni, mert gondolom vége lenne az anyagi jólétnek. Akkor csak maradj vele, had alázzon tovább. Neked csak a pénze számít, nem az hogy a gyerek nyugodt körülmények között nőjön fel!
2017. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

Amikor legközelebb bepróbálkozik, állj a sarkadra.

- Drágám, te összetévesztesz a bébiszitterrel! Én a feleséged vagyok!!! Engem nem lehet csak úgy kizárni a család ügyeiből, mint egy alkalmazottat, vagy cselédet.

Azaz lehet. Ideadod a vagyon felét, és elköltözöm a gyerekkel, ha a terhedre vagyunk. De még akkor sem parancsolgathatsz!


Ha elkerekedik a szeme, mond hogy vicceltél. Mert látod, hogy szeret ezzel viccelődni, és a kedvében akartál járni. De neked ez a fajta viccelődés tetszik jobban! Úgyhogy elvárod, hogy így viccelődjön legközelebb!

2017. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
56%
Annyira birom a nagy megmondókat, akik 2sorból pontosan tudják hogy ki milyen ember és mit miért tesz! Most komolyan!!!Ti normálisak vagytok?? Milyen jogonítélkeztek valaki felett szinte 0információból? Kérdező! Szerintem először mindeképp üljetek le, beszélj vele, próbáljatok közös nevezőre térni. Ha nem megy akk kezdj el tervezni, felkészülni a költözésre, munkát lakást keresni! Amikor van bármi biztos helyed akkor pedig ülj le vele és mondd el hogy elmész (vagy ha nem lehet akkor csak menj el!) Ha van alapod a pici a tiéd marad, de ha nincs akár el is veheti az apa. :(
2017. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!