Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás, ha a feleség öngyilkoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás, ha a feleség öngyilkossággal fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve vagyunk együtt,2honapja mondja a felesegenek h adjak be a valopert kozos megegyezessel de a felesege nem akar valni.a napokban egy csomo gyogyszert vett be.dobalta a szekeket stb.(ott volt egy ismerosom is,o is megerositette a dolgot)engem nagyon felzaklatott a dolog..nagyon feltem ot.napok ota nem tudok aludni..es erzem rajta is h gondterhelt..nem gondoltam volna h a felesege kepes idaig elmenni..azt mondta h ot evvel még tavolabb lokte igy magatol..de nem tudom...
2018. jan. 22. 08:04
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam h esélytelen h egyutt lakjunk csak bonyolultabb mint azoknak akik egy varosba laknak
2018. jan. 22. 09:56
 22/45 A kérdező kommentje:
meg amúgy az egesz csaladja tud rolam.a gyereke,a testverei.. szinte mindenki aki neki fontos es szamit
2018. jan. 22. 09:58
 23/45 anonim ***** válasza:
83%

Tehát a családja már meg se hatódik, hogy félrelép, és falaznak neki. Ne aggódj, akkor is fognak, ha veled lesz.

Ő pedig olyan hűséges, hogy csak a feleségét dugja rajtad kívül.

Értem. :"D

2018. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
nem dugja a feleseget..
2018. jan. 22. 10:21
 25/45 anonim ***** válasza:
88%

24#

Ezt is látja a közös ismerős?

Vagy te?

Biztos nagyon kielégítő neki, hogy te 250 km-re vagy.

Hány évesek vagytok?

Várj, kitalálom! Ő már elhasznált két feleséget, azért időbe telik úgy leamortizálni, hogy ennyire labilis legyen idegileg. Tehát ő olyan 40 körül.

Te nem lehetsz több 25-nél, de inkább csak 20 körül. Aki ennyire naiv, annak nincs tapasztalta az életben sem. Nem csak a férfiakkal.

2018. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
en 35 o 50..de az h ki mennyi idős semmi köze a dolgokhoz
2018. jan. 22. 11:03
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát te legalább idősebb vagy, mint a gyereke. Ez is valami.

Azért meglepően sok dologba beletrafáltam, pár mondat után is. Pedig nem is ismerlek.

Esetleg el kéne gondokodnod a többin is, amit írtam. Fogsz te még sírni emiatt a ku.rvapecér miatt!

Csak közben telik az élet. És egyáltalán nem mindegy, hogy 35, vagy 40 évesen keresel újra társat.

2018. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
81%

Hú. Micsoda empátia.

Tanuld meg: az új nő kedvéért bármit elő tud adni egy férfi, és az ellenkezőjét is.

Ha kíváncsi vagy rá, ki ő valójában, nézd meg, hogy viselkedik a feleségével. Az az igazi arca: hazudik, csalja, lenézi, öngyilkosságba kergeti, és nem is érdekli. Pedig őt egyszer szerette annyira, hogy elvegye, őt választotta.

Majd a saját károdon megtanulod.

2018. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
valószínűleg a felesége is kiváltotta valamivel ezt a viselkedést belőle
2018. jan. 22. 11:59
 30/45 A kérdező kommentje:
amúgy én hallottam a hangjan h megviseli a dolog..es attol független h messze van a heti 3-4 talalkozo megvan h lasson.latni h tesz értem.a csaladom is így látja
2018. jan. 22. 12:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!