Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás, ha a feleség öngyilkoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás, ha a feleség öngyilkossággal fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve vagyunk együtt,2honapja mondja a felesegenek h adjak be a valopert kozos megegyezessel de a felesege nem akar valni.a napokban egy csomo gyogyszert vett be.dobalta a szekeket stb.(ott volt egy ismerosom is,o is megerositette a dolgot)engem nagyon felzaklatott a dolog..nagyon feltem ot.napok ota nem tudok aludni..es erzem rajta is h gondterhelt..nem gondoltam volna h a felesege kepes idaig elmenni..azt mondta h ot evvel még tavolabb lokte igy magatol..de nem tudom...
2018. jan. 22. 08:04
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem magas ,hogy miert akar a feleseg ezzel a pasassal egyutt maradni ???! de tenyleg
2018. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
mert fel a csaj h egyedul marad.50eves no nagyon mar nem ugralhat..
2018. febr. 5. 11:49
 43/45 A kérdező kommentje:
az osszekoltozes meg azert is macerasabb mert o videken lakik,nekem meg van egy egy hónapos kislanyom.(terhesseg elejen ismertem meg ot)most tud segiteni nekem anyukam,sogornom..ha hozza videkre koltoznek ott senki nem tudna segiteni
2018. febr. 5. 11:53
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm 48 es 2 gyerekkel ő adta be a válást .Na ne hogy mar fél,mitol vajon az anyagi biztonsagtol kb.
2018. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem költözött hozzád, mert nem akar. Te meg azért nem költözöl hozzá, mert azt se akarja. Nem kíváncsi a gyereksírásra, és nem akarja nevelni 20 évig más kölykét.

Egy gyereked van, de segítség nélkül nem boldogulsz. Kár volt megszülni apa nélkül.

Viszont magyarázat arra, hogy miért vagy ennyire ráakaszkodva erre a farokra: terhesen, meg egy hónapos gyerekkel a nyakadon annyit se ugrálhatsz, mint egy ápolt 50 éves. Örülhetsz, hogy sikerült eltartót találni.

2018. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!