Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás, ha a feleség öngyilkoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás, ha a feleség öngyilkossággal fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve vagyunk együtt,2honapja mondja a felesegenek h adjak be a valopert kozos megegyezessel de a felesege nem akar valni.a napokban egy csomo gyogyszert vett be.dobalta a szekeket stb.(ott volt egy ismerosom is,o is megerositette a dolgot)engem nagyon felzaklatott a dolog..nagyon feltem ot.napok ota nem tudok aludni..es erzem rajta is h gondterhelt..nem gondoltam volna h a felesege kepes idaig elmenni..azt mondta h ot evvel még tavolabb lokte igy magatol..de nem tudom...
2018. jan. 22. 08:04
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
hagyj a kekszeddel :D
2018. jan. 22. 08:49
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

11#

Eltaláltam. Ennyi.

2018. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
89%

Attól még, mert nincs közös gyerek?

Meg mi az, hogy "evvel"? Roma vagy?

Szétcs*sztél egy házasságot, mit vártál, az asszony majd a nyakadba ugrik? Persze most jön az, hogy ő szeret téged, ti mások vagytok, blabla. Undorító.

2018. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
evvel a viselkedesevel...
2018. jan. 22. 09:17
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

14#

Ha válni akarna, és nem csak azt élvezné, hogy két nő harcol érte, akkor már nálad lakna. Ha nincs közös gyerek, kb. 3 hónap alatt kimondják a válást.

Nos? Kinél alszik ma este?

2018. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
ez nem ennyire egyszeru..perpillanat oda koti a munkaja ahol lakik.250km van koztunk...egyelore csak koltozni szeretne masik lakasba mert a munkajat nem tudja otthagyni
2018. jan. 22. 09:25
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért kezdtél ki házas emberrel?
2018. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
70%
Igen...ha el akar válni a párod, akkor nem kell közös megegyezéssel. A feleségét sajnálom, de a tetteiért ő felel... remélem nem az egyik fél halála miatt szűnik meg a párod házassága.
2018. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
92%

16# biztos nagyon speciális munkája lehet, ha csak abban a városban tud vele elhelyezkedni.

Azt írod, hogy fél éve vagytok együtt, közös ismerős látta a feleséget tombolni. Most meg azt, 250 km-re laktok és esélytelen, hogy együtt lakjatok.

Nyuszika: biztos miattad akar válni? Nincs ott képben véletlenül egy helyi popsifüles, akivel rendszeresen tud találkozni és dugni is?

Ha tőled akarna valamit, akkor intézné, hogy a környéken legyen munkája. Nem kötné le magát egy lakással.

Nagyon naiv vagy te még.

2018. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
munkabol kifolyolag van ottani kozos ismerosunk..ugyan annal a cegnel dolgozunk csak o kulon varosban mint en.az h ki mennyire huseges a masikhoz az az adott emberen mulik.en az vagyok hozza es tudom h o is az hozzam
2018. jan. 22. 09:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!