Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás, ha a feleség öngyilkoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás, ha a feleség öngyilkossággal fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve vagyunk együtt,2honapja mondja a felesegenek h adjak be a valopert kozos megegyezessel de a felesege nem akar valni.a napokban egy csomo gyogyszert vett be.dobalta a szekeket stb.(ott volt egy ismerosom is,o is megerositette a dolgot)engem nagyon felzaklatott a dolog..nagyon feltem ot.napok ota nem tudok aludni..es erzem rajta is h gondterhelt..nem gondoltam volna h a felesege kepes idaig elmenni..azt mondta h ot evvel még tavolabb lokte igy magatol..de nem tudom...
2018. jan. 22. 08:04
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
marmint az viseli meg h a felesege nem hajlando szepen elválni
2018. jan. 22. 12:04
 32/45 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ha te valoban 35 eves vagy akkor mar csak az a kerdes maradt higy azt az időt szatyorban vagy valami barlangban töltötted.....annyira naiv es buta vagy,hogy már szinte fáj.......minden esetre önámításból beírhatsz egy csillagos 5-öst az ellenőrződbe!
2018. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
89%
Annyira, de annyira buta vagy. Majd a saját károdon megtanulod. Csak akkor már 40 leszel és az időt nem lehet visszaforgatni.
2018. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
56%
Tesz érted: anyagilag támogat. Értem.
2018. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
91%

Engem is érdekelne, hogy lehet idáig süllyedni 35 évesen. Nem volt eddig komoly kapcsolatod? Se házasság, se gyerek?

Mit lehet enni egy 50 éves emberen?

Megér annyit, hogy a bolond felesége zaklasson titeket? Vagy ha öngyilkos lesz: tudnál boldogan élni abban a tudatban, hogy te vagy a hibás? (Te IS. Nem csak a férfi.)

Van az a pénz, ahol már nem számít se boldogság, se tisztesség.

Te meg iskolapéldája vagy azoknak a 30-as nőknek, akinek mindegy ki, csak tudjon eltartót fogni magának meg a gyereknek, ha van. Örül ha még szóbaáll vele egy 50-es.

2018. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
34%
Miért a kérdezőt bantjatok? Én is házas vagyok de ha be akarna adni a férjem a válást akkor egyszer az okát deritenem ki .Ha mar nem szeret menjen .mi értelme egy hazug üres házasságban élni. Pfff
2018. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez a feleség megérdemli h vele maradjon a férje .Ha már közbe jött a 3 ők sose lesz boldog.En baráti koromben is van ilyen aki nem akar válni ,de tudja h a férje már reg más utakon jár. Erre mondom én hogy aki kicsit is szereti saját magát nem elégszik meg szar hazzasagl
2018. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
A válást nyugodtan elkezdheti a párod, meg fog történni, ahhoz nem kel a másik fél engedélye. Hogy lesz-e közös megegyezés, az majd azután dől el, de hát nem tök mindegy?
2018. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
azt mondta a párom h egy fttal sem akar tobbet hagyni a (volt) felesegenek mint amennyi jogosan jarna.azert is akarja h legyen közös megegyezes,de egyre jobban latja azt h nem fog igy ebben a formaban menni a dolog
2018. febr. 1. 08:40
 40/45 anonim ***** válasza:
71%

Igazán jófej pasas, tényleg. Csupa empátia és korrektség.

Most nézd meg jól, hogy hogy viselkedik a feleségével, mert ez az igazi arca, ezt fogod te is kapni, amikor elmúlik a rózsaszín köd.

Egyébként attól, hogy még hivatalosan nem mondták ki a válást, meg nincs közös megegyezés, nekik nem muszáj úgy tenni, mintha még házasok lennének. Ha ez a férfi akarna tőled valamit, már rég veled lenne együtt. Nem keresne kifogásokat.

Egy házasság nem a bíróságon ér véget. Hanem ott, ha az egyik fél kimondta, hogy vége. Ez itt nálatok valahogy nagyon nem akar elhangozni.

Te meg tájékozódj inkább válás ügyben. Semmi se múlik a vagyonmegosztáskor azon, hogy a kedves férj mikor cuccol össze az épp aktuális szeretővel, vagy mikor mondják ki a válást. Ez legtöbbször külön per tárgya szokott lenni, pont azért, mert hosszú évekig lehet húzni, és jó sokba fog kerülni.

2018. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!