Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért lepődik meg a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődik meg a férfi, amikor a felesége közli, hogy ő megy el, un húzza a rövidebbet?

Figyelt kérdés

Szépen nem tudnánk elvállni. Ismerem magunkat. Ma oldjuk meg a gondokat beszélgetés minden mondta váljunk el volt a férjem részéről.

Ezek után csak annyit mondtam, hogy ok elválunk, ő marad a gyerekekkel, én meg fizetem a Gyt, és békén hagyom őket, ergo a lathatásról is lemondok. Ezen köpni nyelni nem tudott, valahogy nem erre számított.


2018. szept. 23. 18:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem mindketten válni akartok.Akkor nem kellene olyan dolgokat mondanod amit nem gondolsz komolyan.Biztos nehéz a mostani helyzet,de közösen kell megoldást találnotok.
2018. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is ilyen retek szüleim voltak mint ti. Kérlek , ne tegyétek tönkre a gyerekek életét.
2018. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hogy mit csinálok. Valószínű belehalok. Ahogy abba is belehaltam, amikor tavaly arról beszéltünk a gyerekekkel, csak mi maradunk hárman, és a gyerekeim azért sírtak, mert számukra mi vagyunk, és nincs olyan, hogy egyik szülő megszűnik nekik. Hogy az egyik fél este nem lesz ott habkukacot csinálni, hogy este nem lesz akihez bujjon mert a másik épp lestipistopizta anyát vagy apát...
2018. szept. 23. 18:43
 14/26 A kérdező kommentje:

Ezen az érzelmi zsarolhatóságon már átmentem.


Bárhonnan nézem, jól nem tudok lépni. Ha tűrnék tovább arra rámegyek(gyomorfekélyem már van, mellé pánikbeteg lettem) mert a gyerekek hozzánk ragaszkodnak. Ha viszem őket, akkor az apjuk miatt sírnak, ha én megyek miattam. Közte mi van- ha valaki lát objektíven, és tud normális kiutat, egy ilyen helyzetből.

2018. szept. 23. 18:48
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Van már megosztott gyermek elhelyezés is válásnál. Az azt jelenti, h egyik héten nálad vannak, másik héten apukánál, de az időbeosztás tetszőleges variálható nektek megfelelően (mondjuk 3 nap apukánál, 3 veled, vagy mit tudom én).

Keress egy közeli albérletet (pár utcával odébb, a lényeg, h ne kelljen sulit váltani). Gyerektartást így egyikőtök sem fizet a másiknak természetesen. De neked fizetnie kell a férjednek, ha közös tulajdonú ingatlanotokat hagyod el ún. lakhatási hozzájárulást.

Nem tudom segítettem-e, most ezek jutottak eszembe.

2018. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes, ha az apa hagyja el a gyerekeit DE fizet, akkor hasra kell esni előtte, mert milyen korrekt. Na ezért nem lesz soha olyan, hogy a gyereket az apának ítélik.

Válás előtt én is bejàtszottam. Átvittem a két gyereket apához, és az új csajához, hogy itt vannak, én elhúztam Svájcba dolgozni, hogy anyagilag összeszedjem magam, az apuka szerint korrekt havi 40 ezret majd minden hónap 5-én utalom.

Köpni-nyelni nem tudtak. Valahogy nem volt ez bekalkulálva, hogy apuka neveli a SAJÁT gyerekeit.

Három hónap után visszajöttem, addigra ők már nem voltak együtt, én meg elintéztem, hogy vihessem a gyerekeim.

2018. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
15 ös válaszoló jókat írt. Van olyan ismerösöm akinek külföldön maradt a gyereke.Mégis megoldották a láthatást és a gyerkőc is megszokta.A lényeg hogy ne kelljen nekik választani köztetek.
2018. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Választani ne válasszanak, ezt sose akarnám. Nyugodt életük legyen. Igazából ha az az ára, hogy én kilépek az életükből, akkor az lesz.


Csonka családban nőttem fel, sose értettem, hogy miért nem kellek az apámnak, hogy anyám miért olyan amilyen, mert egyik sem engedett. A vége az lett, hogy napokat bőgtem, mert csak egymást szidták nekem. Ezt végképp nem akarom.

Sokáig ezzel voltam sakkban tartva, hogy majd erőnek erejével veszi el a gyerekeket tőlem, hogy nem engedi. Amit én sem engednék.

Abban a házasságban ahol így indulunk, békés megoldás csak így lehet, ha valaki nem akar győzni, a másiknak ártani, fegyvernek használni a gyerekeit.

És az estém erről szólt, egészen idáig.

2018. szept. 23. 21:35
 19/26 anonim ***** válasza:
28%
kérdező nem lehetsz te sem 100-as. direkt szólsz be olyat amivel csak bántatni akarod a másikat, még ha feltételezem is h nem tennéd meg. gondolom nem ez első ilyen szivatás részedről. mit vársz? ez a fajta hozzáállás váláshoz vezet, amit a gyerekek szívnak meg. képzeld nem a férfi csinált a gyereket, hanem TI! TI 2EN! gondolom te is olyan vagy mint az emberek 99%-a, ma józsit szeretem, holnap meg jani-t. tök mind1 nem? nem ismerem a másik felet, de nekem nagyon ugy néz ki h te arra mész h tudod őt ledarálni. gratulálok.
2018. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
59%
Jóje légyszíves ne hagyd ott a gyerekeidet, azzal csak a gyerekeknek csinálsz rosszat, gondold el min mehet át egy gyerek akit az èdesanyja nemhogy nem visz magával, de mégcsak nem is akar látogatni. Így is megvisel a válás minden családtagot, de meg lehet oldani szépen is, fele felében, ha pedig úgy nem akarja a férjed akkor legyen ő hétvégi apuka. Azzal ha otthagyod a gyerekeket szerintem te húzod a rövidebbet, meg a gyerekek, lekileg mindenképp! Az én férjemet ott hagyta az anyja váláskor és elment külföldre, apjának lett új családja így ő el lett küldve nagyszülőkhöz 14 évesen, még most is kihatással vannak ezek 20 év távlatából is, ezt nem lehet kiheverni vagy beletörődni. Nagyon szomorú ahogy leírod, és biztosan az is, de kutyakötelességed harcolni (ha szépen nem megy) a gyermekekért!!
2018. szept. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!