Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért lepődik meg a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődik meg a férfi, amikor a felesége közli, hogy ő megy el, un húzza a rövidebbet?

Figyelt kérdés

Szépen nem tudnánk elvállni. Ismerem magunkat. Ma oldjuk meg a gondokat beszélgetés minden mondta váljunk el volt a férjem részéről.

Ezek után csak annyit mondtam, hogy ok elválunk, ő marad a gyerekekkel, én meg fizetem a Gyt, és békén hagyom őket, ergo a lathatásról is lemondok. Ezen köpni nyelni nem tudott, valahogy nem erre számított.


2018. szept. 23. 18:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

20: Azt te se gondolod komolyan, ha abban az anya hibás, hogy az apának nem kellett a SAJÁT GYEREKE, mert új családja lett?

Hány olyan anyát ismersz, aki újra férjhez megy, és elpazarolja a nagyobb gyereket, mert van másik?

A kérdezőnek igaza van. A férje zsarolja, terrorizálja, hogy ha válnak, akkor ha kell, erőszakkal veszi el tőle a gyereket. Az jobb? Jobb, amikor külföldre lopja? Vagy napi szinten megy a háború, ordítozás? Még együtt élnek, de már fegyverként használja a gyereket az apa. Mi lesz, ha válnak?

Ilyen esetben tényleg az a legjobb, ha bedobja a törölközőt. Harc nélkül.

A mintaapa meg gyorsan ráébred, hogy nem is olyan egyszerű egyedül, két gyerekkel, egy fizetésből, meg gyerektartásból. Nincs szabad élet, csajozás, dőzsölés, és igencsak szívás, ha két gyerek egymás után beteg, a főnököd meg közli, hogy ha holnap se jössz, ki vagy rúgva. Egy anya ezt meg kell oldja fél kézzel. Lehet bizonyítani!

Aztán a bíróságon még mindig lehet kérni az osztott felügyeletet.

2018. szept. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
35%
21 nem írtam én sehol, hogy az anyósom a hibás amiatt, hogy apósomnak új családja lett, viszont úgy gobdolom, hogy igenis hibás az anya, ha látja, hogy a férj csak eszközként használja a gyerekeket a “harcban” s mégis otthagyja, mert az egyenes út ahhoz amit az én férjem átélt, apuci nem fogja bírni a gyűrődést egyedül, kerül új nő, az pedig elűzi/kicsinálja a nagyobbat (a legtöbb esetben), a nők sokkal nehezebben viselik el szerintem a “más kölykét”, csak nézd meg itt is a mostohás kérdéseket, vagy a férjem régi gyereke kérdéseket. Ugyanúgy hibás anyósom is s apósom is a mi esetünkben, egyik se jobb a másiknál, az anyja mert otthagyta s szart rá, az apja mert hagyta az új nőnek, hogy elűzze!
2018. szept. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
61%

Tudok ilyen esetről, ott az anyuka egy hevesebb veszekedés után fogta a ruháit és egy búcsú szó nélkül elhagyta a családját, ráadásul külföldre ment egy férfival.

A barátom ott maradt a 2 fiával (6 és 4,5 évesek voltak) és egy szép kerek lakáshitellel. Először köpni-nyelni nem tudott, de szerencséjére ott voltak a szülei akik bedobták magukat és segítettek neki. Egy fél év kellett amíg belerázódott. Az anyuka jó 3 év után előkerült, Skype segítségével látja a gyerekeit. Mondanom sem kell nem a szomszédba lakik, Ausztráliába költözött az új férjével. Van olyan nő aki lemond a gyerekeiről, de nem ez a jellemző.

2018. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekel, hogy mit tettél volna, ha nem meghökken, hanem kapásból rávágja, hogy oké, legyen?

Van ismerősöm, aki a 2éves pici lányát hagyta apára saját lakásban, saját szobában és költözött közeli albérletbe, hogy gyakran láthassa (ő egyedül nem tudta volna fenntartani magukat).

van olyan ismerősöm, ahol a szülők látszólag együtt éltek egy lakásban, de bizony megvolt a hűtőben én polcom, te polcod, és meglehetősen ritka volt azon éjszakák száma, amit egyszerre töltöttek otthon. De meló után ugyanoda mentek haza, suli után együtt voltak ott a gyereknek, együtt vacsoráztak, aztán elalvás után anyu vagy apu ment a saját aktuális párjához aludni.

És ismerek olyat is, ahol péntek délután anya megy a 2 gyerekért a suliba és hétfőn ő viszi őket, hétfő délutántól péntek reggelig pedig apáé a két gyerek.


Mindent meg lehet oldani, de ilyet még elkeseredésedben se mondj, hogy otthagyod őket, ha nem lennél rá képes, mert egy csúnya válás esetén még ellened is fordítható.

2018. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
91%
sokan el sem tudják képzelni milyen rohadt helyzet ez! azoknak üzenem, hogy még ti is kerűlhettek ilyenbe.. úgyhogy ilyenkor vagdalózunk mindennel.. üres fenyegetések ezek.. én is válni szeretnék csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá.. kitartás.. de én akinek próbáltam elmondani mindenki olyanokat mond, hogy a másik sem jobb..meg ezek... felrobbanok hát éljél már egy pár hetet ezzel a gyökérrel és megtudod milyen....
2018. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Csonka családból jöttél és bevonzottál magad mellé egy ugyanolyan palit, mint az apád. Szomorú.
2018. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!