Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet 40 évesen új életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet 40 évesen új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan lehet,de nagyon félek a lepéstől,pedig nem vagyok boldog. Félek,hogy még rosszabb lesz a válás után,nehezebb.
2018. okt. 11. 18:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Még nem váltam el, de...

Különválunk az biztos, csak...

Bonyolult

2018. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Persze csapasd :D Nézd meg Avicii - I could be the one című remekművét, abból jön ihlet! Hajrá!
2018. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi,megnéztem. Felvidított😀
2018. okt. 11. 21:14
 14/21 anonim ***** válasza:
49%

Én is 40, én is félek, én se boldog.

N

2018. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

Nagybátyám 3 hónappal az 50. születésnapja előtt vált el, vagyis akkor lett hivatalosan vége. Gondolt egyet és kiment Németországba dolgozni, új életet kezdeni. Kint ismerkedett meg egy magyar nővel, azon a héten, amikor az 50. születésnapja volt, amit már együtt ünnepeltek meg. Azóta eltelt 7 év és máig együtt vannak, tavaly óta házasok.

Szóval lehet. Még 50 évesen is.

2018. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Lehet, de nőként nem olyan könnyű.A korunkbeli 40-es férfiak inkább 20-30-as nőket keresnek.

Viszont nem bántam meg a válást sokkal nyugodtabb az életünk a gyermekemmel.

2018. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%
micsoda egy világ ez, főleg női oldalról, s látom már ezért nem fogok még1x megnősülni, sőt még kapcsolatba se lépni sem. unatkozik, nem ugrálja körbe a férje, elválik. mitévő legyen magával, elválik, mással jobb lesz. ha nem lesz jobb, akkor megint elválok. házasodok,elválok,házasodok,elválok. minek akkor házasság? jóban rosszban, örökkön örökké. akkor máshogy fogalmazok, hazudtok az adott partner szemébe a kezdetektől kezdve, mert nem így történt. semmi mást nem hallok nőktől, ráadásul itt érett 40es nőktől, hogy elválok, mert unalom van.. vagy elválok mert ez meg az. probléma megoldás? 0. tenni érte vmit, tudjátok jóban rosszban?? én nem tudom anyámék nem váltak el soha, nem a kbszott boldogsághajkurászást keresték, a nekem jár mert megérdemlem, vagyis ha jobban belegondolok, de, boldogok akartak lenni és boldogok is voltak, mert első a "MI", utána jön a boldogság, a többit megoldjuk, és igen a választott partnerrel. Ti meg inkább tovább léptek (tisztelet a kivételnek akit vernek pl), ott gyorsabban megkapom amit akarok, azt jól van. amíg jó jó, ha nem akkor otthagyom azt is. ez önzőség, semmi más önző nők sokasága és olyan, hogy "MI" ilyen nem létezik, csak "ÉN", mert jár a boldogság, s ez a nőknek köszönhető.
2018. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok Utolsó, téged jól elintezett az asszony, hogy minden nőt gyűlölsz.A volt férjem megcsalt, ivott a haverokkal,mindenki fontosabb volt mint a gyermekünk és én.Mégsem szidom az összes férfit, pedig a környezetemben is azt látom, hogy a férfiaknak a szabadság kell, nyűg a gyerek,problémamegoldás nulla.De szerencsére látok kivételeket is.

Egy nő akkor lép ki egy házasságból, ha mindent megpróbált, hogy jobb legyen.

2018. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha több gyerekkel válasz akkor nem lesz könnyű.

Egyébként a párom 39 volt amikor összejöttünk, de nem volt gyereke. 41F

2018. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Lehet, nehez, de lehet.

En pl most kezdtem az egyetemet Angliaban, 41 evesen.

Valassal kapcsolatban pedig, tudom, hogy felelmetes a dolog, de mi a masik alternativa?

Benne maradsz a hazassagban meg 20-40 evig??

Szerintem akkor jobb, most "szenvedni" 1-2 evet amig helyrerazodik minden megint, mint mondjuk 50 vagy 60 evesen elvalni es meg 1-2 evtizedet boldogtalannak lenni.

2018. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!