Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Csak egy kérdés amivel szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy kérdés amivel szeretném jobban megismerni a férfi nem gondolkozását?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogyha válásra kerül a sor, akkor a férfiak csak saját maguknak szeretnék a kisgyereket?Értem én, hogy apa, de az hogy olyan szinten akarja, hogy akadályozza az anyával való kapcsolatot is... a láthatást. 98%-ban akkor sem az apának ítélik a gyereket. De érdekes a férfiak akkor nem gondolnak a gyerekre, amikor épp megcsalják a feleségüket, vagy épp verik a feleségüket.... akkor nem lényeg a gyerek,meg a család. És értem én,hogy ő az apuka, de őszintén a nő megszüli, foglalkozik a gyerekével, belemegy mindenbe a család érdekében... békülésbe, sőt, mindenbe, az apuka pedig közli,hogy nem adja oda a gyereket, nem láthatja az anyuka. Rendőrség, gyámügy meg úgy látszik csak úgy van, mintha lenne, de semmi ...... Nem rólam van szó! Családban vannak most problémák, és iszonyatosan felhúz ez a hozzáállás a férfiak részéről. Miért nem lehet békésen szétmenni, megoldani a dolgokat. Meddig tart 1 válás egyébként? Meg a gyermekelhelyezés? Mert nem engedi látni, se odaadni addig a gyereket az apuka, a törvény meg közölte,hogy megteheti. Az nem számít, hogy az anyuka szenved az egész helyzetben.

2018. nov. 12. 15:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a nők a világ legokosabb teremtményei. Aztán mindig ott van ez a probléma, hogy rossz férfinek mondanak igent. A normális, családcentrikus férfiak meg azért szenvednek, mert ezek az okos, csúcsfejlett nők csak magukkal képesek foglalkozni.
2018. nov. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Amúgy 72 órán belül,nem 48, csak elírtam tegnap. Hát igen... csak az a baj, hogy miután valakit így megaláztak nem ez lesz az első gondolata, hogy de rosszul döntött.
2018. nov. 13. 08:37
 23/27 A kérdező kommentje:
Viszont azt nem tudom, hogy most pénteken én elkísérem Őt. De ha megint nem akarja odaadni a gyereket hétvégére az anyának, ti mit csinálnátok? Hagynátok ott és ennyi?
2018. nov. 13. 08:55
 24/27 anonim ***** válasza:
"akadályozza az anyával való kapcsolatot is... a láthatást." azért azt halhak megsúgom én mint gyermekéért küzdő lányos apuka hogy az esetek nagy részében ez éppen fordítva van.Ez a történet az egyik ritka eset feltéve ha igaz is mert sok helyen valóban sántit a történet.Nem ártana mindkét oldalt ismerni mielött véleményt alkotnánk.Egyben viszont egyetértek de nagyon a gyámügy hatékonytalanságában.És ez oda vissza igaz legyen az apa gyermekéért vagy anya gyermekéért küzdő szülő.
2018. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Igen, aláírom így nem lehet véleményt rendesen nyilvánítani,hogy mindkét fél álláspontját nem ismernétek. De a rokonom mivel akadályozta? Szombaton odaadta jóhiszeműen, hogy hétfőn visszaadja a kisfiút ( megígérte a férje, bár én nem hittem volna neki). Még a kisfiú is mondta apukának szombaton,hogy úgy megyek apa ha utána visszajövök anyához. Hétfőn rokonom hiába ment... De amúgy elnézve azt a családot,amit a NANE egyesület osztogat, és hogy ott mik mennek, borzasztó az egész ország úgy ahogy van.
2018. nov. 13. 10:39
 26/27 anonim ***** válasza:

Most akkor anyuka kérvényezte az ideiglenes gyermekelhelyezést?

Az mindenképp kéne, mert a rendes válás, gyermekelhelyezés hónapokig eltart, és addig ez a huza-vona lesz.

Ez a hapsi meg marhára nem a gyereket akarja, csak eszköznek használja, hohy a nőt most igy bántalmazza.

A gyereket sajnálom nagyon, ő az aki leginkább sérül. Kezdve ott, hogy bele született egy bántalmazó házasságba, aztán most megy a céco, most ide jarsz oviba, nem megsem, hetvege után hazamehetsz anyához, jaa de mégsem... borzasztó lehet ezt átélnie szegény kisfiunak. Ő fog leginkább tönkremenni ebbe.

2018. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben voltam. Amíg nincs válás mindkét szülő törvényes képviselője a gyerekeknek. Amennyiben akadályozza az apa a kapcsolattartást ez az anyának lesz jó a bíróságon. Ez ügyben fordulhattok a gyámhivatalhoz is. A mi válóperünk gyermekelhelyezéssel 2,5 évig tartott...
2018. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!