Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért akkora bűn gyerektartást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora bűn gyerektartást kérni?

Figyelt kérdés

Ketten vállaltak gyereket, ketten kell felnevelni, akkor is, ha elválnak útjaik.

De itt is azt látom, hogy a legtöbb férfi személyes sertésnek veszi. Sőt, még akkor is oldalakon át háborog, ha számára minden szereplő ismeretlen, önmagában azzal sem értve egyet, hogy egyáltalán fizetni kell.

Ennyire nem létezik apai ösztön, hogy gondoskodj a saját gyerekedről?



#luxus #nyaralás #dőzsölés #műköröm és kozmetikus
2018. nov. 25. 10:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Alap ,h kell fizetni gyerektartast ,ezt nem kerdes!! De sokszor lattam mar olyat(sajnos barati korben is),hogy bosszubol ki akarja semmizni a pasit a nő, es irreallis osszeget kovetelni,ugy h amugy is ad apuka rendesen,el viszi a het napjan tobbszor ,megvasarolja a dragabb cuccokat a gyereknek es ugy sem jo ,semmise jo,foleg ha uj no jon a kepbe;:))) Sokszor az anyukak is ezzel rontjak el,tisztelet a kivetel.
2018. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes válaszok, érdekes nèzőpontból. Csak saját tapasztalattal tudok szolgálni. Apuka(Én) dolgozik keményen, anyuka 3 gyermeket nevel otthon. Visszatér dolgozni, és a hosszú házasság, meg a gyermekek, a közös életünk annyi mindent jelent, hogy egy véletlenül meglátott nagy farokra, 20 perc alatt rácsüccsent. Ezek után egy ideig rájárt a bikára, amíg úgy érezte elég biztos helye van. Ezek után beadta a válópert magának a gyermekeket, a házat, a fele fizumat, és a fele vagyonunkat. Igen jó fizetésem volt. Elköltöztem, a házba hozta a bikáját, és mehettem albérletbe, úgy, hogy semmi rosszat nem tettem. Csak kisebb volt a farkam mint a fiatal kanjának. Gondolhatod milyen érzés, hogy az exem meg a pasija a gyerekek pénzén élnek. Itt senki nem fizetne szívesen.
2018. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Magának akarta a... Előző vagyok.
2018. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó tökéletesen leírta....
2018. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anya fizetése kevés? Akkor tanulatlan proli, és keressen jobban fizető munkát, ne az exet húzza le.


Ha az anya jól keres? Akkor miért olyan szemét, hogy ellehetetleníti a gyerektartással a szegény, minimálbéren élő exet, ha egyedül is meg tudná oldani?


Ha az anya akart válni: Úgy kell neki, minek vált el, most viselje egyedül a következményeket.


Ha apa lépett le: A sértett exfeleség féltékeny, mert jobb az új nő, ezért akarja biztos lehúzni apucit.


Ha a nő új pasija jól keres: Anyuka arany életet él, mert az újat is, meg az exet is húzza, jut mindenre.


Ha az új pasas szarul keres: Apuci tartja el anyut, meg, az új pasast is gyt címszó alatt.



Tehát a lényeg, mindig ki tudjátok forgatni, hogy anyu a hibás, a köcsög, teljesen mindegy, mik a körülmények, és a részletek meg ugyebár lényegtelenek. Fogjatok össze, és alapítsatok egy klubot a szegény elvált apukákért, és tüntessetek a gyt eltörléséért, elvégre az anya egyedül csinálta a gyereket....

2018. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!