Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Dizzy 100%-os gyümölcs leveken...

Dizzy 100%-os gyümölcs leveken (lidl-ben vettem) nem irják h lenne benne cukor valóban nincs? Gyümölcsnapon fogyasztható?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%-osba nem tesznek.Sürítmény és víz.Ihatod.
2010. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe ne lenne cukor a 100%-os gyümölcslében? Fruktóz, azaz gyümölcscukor szinte az egész, nem hiába hatalmas a kalóriatartalma. HOZZÁADOTT cukrot nem tartalmaz, nem pedig cukrot nem...

Napi 1 pohár oké, de azért ne literszámra igyad...

2010. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hozzáadottra gondoltam! Tudom h gyümölcscukor van benne de az a gyümölcsbe is igy azt gyümölcsnapon sem szilárd sem folyékony formában nem tudom elkerülni!

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 12. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

tévedés, hogy a gyümölcsökben csak gyümölcscukor(fruktóz) van. valójában csak a cukortartalmuk 20-30%-a fruktóz, a többi dextróz, szacharóz, stb.


minden, hozzáadott cukor nélküli üdítő cukros, 10g/dl. tehát egy kétdecis pohárban 4 kockacukornyi cukor van.

2010. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a tápanyagtartalmát megnézed, ott fell kell hogy tüntessék a szénhidráttartalmat.
2010. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagy különbség a gyümölcs és gyümölcslé között, hogy a gyümölcs rostos, és rengeteg energia megemésztése. Szerintem ihatod, de csak keveset.
2010. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
44%
Szerintem meg mindegy mit iszol ha a külföldi mocsokból válogatsz. Idehordják európa szemetét te meg megveszed. Gratulálok. Inkább a piacra menj ki (mindenhol van elérhető távolságban)és a fejkendős nénitől vegyél gyümölcsöt, mert neki nincs pénze permetezni se és tuti bio,méreg meg adalékmentes dolgot eszel-leturmixolod-lefacsarod és iszod. Hihhetetlen de igaz. Bocsi a hangnemért de kiver a víz a hülyeségtől. A világ legegyszerűbb dolga a fenti és nem kell azon paráznod mi van benne.
2010. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!