Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » S. O. S! Hogyan tudnék ledolgo...

S. O. S! Hogyan tudnék ledolgozni a hasamból?

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén megyünk nyaralni és lekéne adnom a hasamból.153 cm vagyok és 45 kg. de a hasamon vannak úszógumik!!légyszíí segítsetek!!
2010. júl. 22. 07:55
 1/9 anonim válasza:

1 hét alatt csak a csoda segít de én segítek :)

Mivel táncot tanitok jól tudom,hogy a tánc nagyon is zsírégető szóvaal kezdj el táncolni valami zenére amiben tényleg minden izmodat megmozgatod :) Jöhet hajnalban az egy órás futás és noku vacsora :p Sok zöldség és gyümölcs :) csúcsformában leszel :) Ajánlom carmen electra arobicját :D

2010. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm segítségedet!légyszí még tippeket!!
2010. júl. 22. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
hasprés
2010. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lefekszel valami puhára.Elengeded magad.Felhúzod a lábad.

Kezek a test mellett.És próbálj úgy feljönni,hogy csak a has izmod feszül.Se a nyakad,se a karod,se a lábad.Csak a hasad.

Először nehezen fog menni,de akkor lesz igazán fájdalmas mikor először teljesen feltudsz ülni csak hasizomból.

2010. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és igen a tánc...én is táncoltam 5évig,csak sajnos abba kellett hagynom.Egészen addig olyan szép formás lábam volt,hogy az nem igaz.Szóval tánc.Én is szeretnék újra,éppen ezért:)
2010. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
czanik: hasburning dvdje csodákra képes, már egy alkalom után is.
2010. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi!amúgy én is táncoltam 9 évig.
2010. júl. 22. 14:04
 8/9 bubuzéla ***** válasza:
Sehogy, mivel a zsírt célzottan égetni nem lehet, de minden 2. kérdező ebben a hitben van. Ha ez ilyen egyszerű lenne, mindenkinek kocka hasa lenne nem gondolod?
2010. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

ajánlom figyelmedbe:D

2010. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!