Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap kezdem ezt a fajta...

Holnap kezdem ezt a fajta fogyókúrát. Mit főzzek hús napra?

Figyelt kérdés
Már csirkemellet vettem. Hogyan készítsem el, hogy jó legyen a hús napra? szalonnásan? vagy valami tokányszerűen? és milyen köretet lehet enni ilyenkor? rizs? krumpli? vagy csak saláta? és milyen? mert tudom, hogy sajtot, tojást, húst lehet enni. de hogyan készítsem el?
2010. júl. 22. 14:18
 1/7 anonim válasza:

A 90 napos diéta egy szétválasztó étrend.A csírkemell nagyon jó,vágdd fel úgy mintha rántott húst akarnál csinálni,teflonba 1-2 ek olaj,a csírkemellre pici grill fűszerkeveréket szórjál,majd a foró teflonbamindkét oldalát pirosra sütöd.Fél mellből 3-4 szeletet lehet csinálni.Köretnek jó a görögsaláta.A rizst,krumlit a keményítőnapon lehet enni.Egyébként a diétáról, és sok-sok receptről olvashatsz a Mindmegette.hu honlapon.

Sok sikert a diétához.

MŰKÖDIK!!!!!!

2010. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szénhidrátnap = szénhidrát.

Keményítőnap = szénhidrát.

Gyüm.cukor = szénhidrát.


A fogyókúra lényege: a szénhidrátbevitel csökkentése.


Hab a tortán: Nem véletlenül sokaknak a diéta alatt derült ki a cukorbetegsége.

2010. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

A 2. válszolónak üzenem:NE ÍRJÁL BUTASÁGOKAT!!!!!!!!!!!!!!!

A szénhidrátra szüksége van a szervezetnek,főleg az agysejteknek!!!A szénhidrátnapon KELL a szénhidrátbevitel!!!!!!!NÉZZ UTÁNA!!!!

2010. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem írt butaságokat a második válaszoló. Nagyon is igaza van. Túl sok szénhidrátot engedélyez a 90 napos diéta, és bár a szénhidrátra valóban szüksége van a szervezetnek, de nem ennyire. Három nap semmi mást nem enni csak szénhidrátot? Meg ha jól tudom a 90 napos a sütiket, fehérlisztet meg ilyen sz*rokat is engedélyezi. Szerintem ez a butaság. Lehet hogy lehet fogyni a diétával, de hogy nem egészséges, az megint biztos.


Második válaszoló: én felpontoztalak. :)

2010. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Hol írtam én, hogy egyáltalán ne egyen szénhidrátot? Sehol! Nézz utána!

Azt írtam, csökkenteni.

De 4 napból 3 napon szénhidráttal tömni magadat... hát az gáz.

2010. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bubuzéla ***** válasza:
Ez az egész diéta egy agyrém. Szénhidráta, fehérjére is szükség van, mint ahogy vitaminokra is stb. Nem a létfontosságú tápanyagok megvonása vezet eredményre, hanem a tiszta táplálkozás, szerintem. :P
2010. júl. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bubuzéla ***** válasza:

"Hab a tortán: Nem véletlenül sokaknak a diéta alatt derült ki a cukorbetegsége."

Akarod mondani ennek a "diétának" a hatására alakul ki. Egész nap sütemény, meg mákos tészta,aztán egész nap édes gyümölcsök, mindez hati 4* 90 napig. Ha valaki ettől nem lesz beteg, akkor semitől.

2010. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!