Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek így le tudnék...

Szerintetek így le tudnék fogyni? és ha igen mennyi idő alatt? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és 52 kiló én 45kg szeretnék lenni és most ezt csinálom: reggelire eszek egy szömlét, ebédre rendes kaját de csak a normális adag felét és ha napközben megéhezek akor eszek egy narancsot vagy egy banánt és vacsorára is csak egy gyümölcsöt és csak vizet iszok és egy héten 3x megyek táncra ami nagyon fárasztó és megizzasztó.. ez így jó?
2010. júl. 23. 11:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jah és még a mozgáshoz annyit hogy a negyediken lakok és nincs lift és a kutyánkat egy nap legalább 3x le kell vinni de nemcsak miatta megyek le.. szoval egy nap kb 5x megyek fel négy emeletet és le..
2010. júl. 23. 11:51
 2/16 anonim válasza:

:) ha nem eszel rendesen akkor az a kicsi amit megeszel az is zsírba fog épülni.

Tehát : reggeli -> müzli vagy akári csk ne legyen kenyér vagy zsömle akkor inkább kifli. Tízórai : gyümölcs ebéd : azt jól írtad. Uzsonna -> gyümölcs vacsora -> nincs.


Testmozgásnak a tánc kiváló :) De carmen electra arobicjaa nagyon jóó lenne hozzá mert gyorsabb lenne a fogyád :p 3 héten belül olyan 4 kg fog lemenni

2010. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
bocsii a helyesírási hibákért siettem :D
2010. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 a piccie Barbíííííí válasza:
szerintem ez pont jó!!! énis járok táncra, és ilyenkor nyáron inkább gyümölcsöket kell enni, és sok vizet inni. Vagy gyümölcsleveket, de ami nem bolti és amiben nincs tartósítószer!!!!! én már 6 éve járok táncra és tartom az alakom, meg néha otthon is szoktam tornázni, ez olyan plusz edzés!!! próbáld ki te is, mindennap 15-20 percig tornázz!!!!!!
2010. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat :) még sulielött szeretnék legalább három kilót de akkor reggelire müzlit eszem majd csak tej nélkül mert az utállom:S

és most beszéltem egyik barátnömmel hogy amikor nincs tánc akkor estefelé elmegyünk futni és reméllem hogy igy már jó lesz..

2010. júl. 23. 13:06
 6/16 anonim ***** válasza:

Na hát, ti aztán nagyon okosak vagytok. Még hogy jó az étrend? 13 évesen nem kéne koplalni. Hacsak nem akarsz megállni a fejlődésben...

Reggelire nyugodtan egyél valami kenyérfélét, persze ne egy kilót, de szénhidrátra szükség van. Ha meg tudod oldani, inkább teljes kiőrlésűt vegyél. Tízóraira jó a gyümölcs. Ebédre egyél rendesen. Ha valami zöldséges kaja van, vagy sovány husi, abból nem kell fél adaggal beérned. Csak a tésztával, zsíros cuccokkal kell óvatosabbnak lenni. Ebéd után hanyagold a szénhidrátot. Egyél sovány túrót, natúr joghurtot, sovány húst, tojást, zöldségeket. Persze gyümölcsöt is ehetsz délután. És NE hagyd ki a vacsorát!!!

Egyébként hány centi vagy, ha szabad megkérdezni?

2010. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nem szoktam éhezni csak imádok enni (sokat) és ez kezd meglátszani:S

amúgy pontosan nemtudom de 165-167 cm lehetek

2010. júl. 23. 14:26
 8/16 bubuzéla ***** válasza:
Én a gyümölcsöt, meg a kenyeret kikerülném. Krumpli, rizs, hal, csirke, tojás, túró stb feldolgozatlan zsír és cukormentes ételek kellenek leginkább. Koplalás nélkül, ami jólesik, hisz normális tápanyagokat viszel be.
2010. júl. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a gyümölcsöt mért kell kihagyni? ha jól tudom az nem hizlal... vagyde:O?
2010. júl. 25. 17:29
 10/16 A kérdező kommentje:

nah most így eszek:

reggeli: müzli

ebéd: normális kajának a negyede

5-kor pedig eszem egy kis pároltzöldséget hogy estére ne haljak éhen:)

2010. júl. 25. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!