Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek így le tudnék...

Szerintetek így le tudnék fogyni? és ha igen mennyi idő alatt? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és 52 kiló én 45kg szeretnék lenni és most ezt csinálom: reggelire eszek egy szömlét, ebédre rendes kaját de csak a normális adag felét és ha napközben megéhezek akor eszek egy narancsot vagy egy banánt és vacsorára is csak egy gyümölcsöt és csak vizet iszok és egy héten 3x megyek táncra ami nagyon fárasztó és megizzasztó.. ez így jó?
2010. júl. 23. 11:15
1 2
 11/16 bubuzéla ***** válasza:

Édes gyülcmölcsben sok a maga gi-jű szénhidrát és diétánál pont ezt kéne elkerülni.


Ezt olvasd el inkább: [link]


Ami írtál étrendet az ugye csak vicc volt?

2010. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nem nem volt vicc miértxD

amugy fogytam 4 kilót:)

2010. júl. 30. 14:54
 13/16 A kérdező kommentje:

de amugy mostmár nem ugy eszek csak egy napig ettem ugy mert a pároltzöldség.. az uuhh.. undoritó volt mert én inkébb húsevő vagyok:S

de mnidegy már csak három kilot kell fogynooom:DDDD

2010. júl. 30. 14:56
 14/16 bubuzéla ***** válasza:
Szerintem próbálj meg ráállni egy normális étrendre és sportolj. Ezt a 45 kg-os fóbiádat meg nem értem. Ha csinos vagy ki nem sz*rja le hány kg vagy?
2010. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 bubuzéla ***** válasza:
Nem értem miért akarsz örökké 45 kg lenni, főleg, hogy fejlődésben is vagy. Most gondolj bele én is 54 kg akarnék lenni felnőtt fejjel mint gyerekkoromban. :D:D:D
2010. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

amugy sportolok.. (tánc,futás)

és nemértem mi a baj ezzel az étrenddel de maugy már nem is ezt eszek hanem többet.. de ha már itt tartok akkor nem fogom abbahagyni hanem megcsinálom..

2010. júl. 30. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!