Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van itt olyan aki a 90 napos...

Van itt olyan aki a 90 napos diéta segítségével fogyott?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyit? Mik azok a dolgok amiket a leginkább ettél egyes napokon?

2020. máj. 6. 22:18
 1/3 anonim válasza:
Szüleim 10 kilót fogytak 3 hét alatt lazán egy program segítségével. Hány éves vagy? Esetleg tudsz írni egy nemet is?
2020. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb a kaloriaszamolast javasolnam, sokkal egeszsegesebb.

Egyszer probaltam ezt a 90 napos dietat, szerencsere hamar reagalt a szervezetem, hogy kinzom szegenyt: nem volt energiam, nem tudtam koncentralni, folyton csak aludtam volna, szornyu fejfajas gyotort es borzaszto savam lett. Ja, es nem birtam ugy az edzest sem persze.

Ergo 1 het alatt mar konyorgott a testem, hogy valami olyat egyek, amibol energiat tud nyerni. :D

Persze biztos van olyan, akinek ez bejon, de nekem nem volt jo.. most a kaliriakat szamolom mar egy ideje es egyszeruen elvezem. :) folyamatosan kiserletezek, most legkozelebb pl nutellat fogok kesziteni cukormentesen. :)

Ha tudok segigeni vagy kerdesed van, irj nyugodtan privatot.


27N

2020. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Nekem bevált a 90 napos. 163 cm-el, 66 kg-val kezdtem. Tehát volt rajtam felesleg de nem voltam brutális kövér. Úgy álltam hozza, hogy megpróbálom egy hétig lássam mi lesz. Már pár nap után éreztem hogy nagyon jó( számomra) nekem nem volt szédülésem vagy fejfajasom, ahogy sokan írják de ez biztos hogy egyéntől függ. 2 hónap alatt elértem a célom az 57 kg-t. Mellette sok vizet ittam és volt hogy csaltam picit. Pl a kávét tejjel ittam és cukorral minden nap. De nekem így is működött. Tartottam is elég jól amíg aztán terhes lettem és már nem figyeltem annyira mert nem az lett a legfontosabb, majd szülés után újra kezdem az biztos :) 27 L
2021. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!