Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Nektek mennyire volt hatásos a 90 napos diéta? Nem volt nehéz csak „egyfélét” enni egy nap?

Sziasztok! Ma találtam ezt a diétát,és szeretném elkezdeni. De nem igazán tudom,mennyire lesz hatásos. Mármint a szénhidrát nap nem tűnik vészesnek (határozottan nem!),de a zöldségnap,vagy a víznap...nektek hatásos volt? Mennyire voltatok éhesek közben? Nagyon nem szeretnék átmenni önsanyargatásba,de mindenképp szeretném betartani. Légyszi írjátok le a tapasztalataitokat!

Nagyon-nagyon köszönöm!

Innen nézem az ételeket:

[link]

febr. 6. 21:10  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ooo. Most nagyon butának érzem magam,csak most néztem utána itt GYIK-en. Nem hangzanak túl jól a vélemények.

# 1/8Időpont febr. 6. 21:15 Privát üzenet
Inkább kalóriadeficitet tarts

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 6. 21:22 Privát üzenet
Nekem nem volt hatásos..bár 3 nap után feladtam és betoltam egy tálca franciakrémest.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 6. 21:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#3: ott a pont😂

# 4/8Időpont febr. 6. 21:51 Privát üzenet
én pár éve végig toltam, ment is le vagy 25 kiló (volt miből). A böjti napok húzósak voltak, a többivel nem volt gondom. De utána, ahogy abbahagytam, a nagy része visszajött, pillanatok alatt - pedig nem zabáltam utána. Mozgás, kalóriadeficit, ez jobban működhet :)

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 6. 22:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm😊

# 6/8Időpont febr. 7. 06:02 Privát üzenet

"Nem volt nehéz csak „egyfélét” enni egy nap?"

Már ott bukik a dolog, hogy nem tudsz egyfélét enni ilyen értelemben egy nap, ha nem kristálycukrot vagy zsírt viszel be, akor szinte mindenből lesz benne valamennyi.

# 7/8Időpont febr. 8. 17:44 Privát üzenet
jav.: akkor

# 8/8Időpont febr. 8. 17:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hatásos lehet a 90 napos diéta, ha utána tartom a súlyom?
8napja kezdtem a fogyókúrát, de mivel nagyon válogatós vagyok ezért gyakran előfordul, hogy egész nap szinte semmit nem eszek vagy csak nagyon minimális adagokat. Ha így bírom...
Hogy lehet hatasos ez a 90 napos dieta, ha egyszer annyit eszik az ember, amennyit akar?
170 cm vagyok 80 kiló. Szeretném elkezdeni a 90 napos diétát. Legalább 8-10 kilót szeretnék fogyni. Tapasztalatokat, véleményeket kérnék, hogy mennyire hatásos ez a diéta, és...
Ha csak 4 kg-t szeretnék, leadni akkor is hatásos lesz a diéta? (164/49 és 15/L)
Tényleg hatásos a 90 napos diéta? Sikerült valakinek úgy fogynia vele, hogy a kilók nem jöttek vissza? 16/L

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!