Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha a 90 napos diéta alatt...

Ha a 90 napos diéta alatt megéhezek vacsora előtt lehet gyümölcsöt enni közben?

Figyelt kérdés
Sziasztok vacsora előtt ha megéheznék akkor lehet gyümölcsöt enni?

2020. febr. 9. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha hízni akarsz, nyugodtan.
2020. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Diéta szerint nem lehet, de mivel eleve hülyeség így étkezni, inkább vacsora előtt egyél gyümölcsöt.
2020. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

NEM!


Csak reggelire vagy a gyüminapokon megengedett és ha nem tartod be, akkor onnantól már nem 90 napos a diétád és nem történik meg a változás.


Vagy csinálod normálisan, vagy hagyd a fenébe!


Egyébként is visszahízod az egészet, ha a 90 napos után nem figyelsz.

2020. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha nagyon megéheznél, igyál sok vizet!
2020. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk ebben a diétában eleve akkora adagok vannak, hogy 90 kilósan is bőven jóllaktam vele, mikor csináltam. Nem nagyon kell mellé nass, pláne, hogy ott a szénhidrát nap is.

Az más kérdés, hogy tartós fogyást nem kínál, ugyanúgy vissza fogsz hízni, mivel butaság az egész, amire épül. De nem papolok, egyszer én is kipróbáltam. :)

2020. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A minden a kalória beviteltől és megfelelő mennyiségű fehérjén múlik.


Rengeteg diéta van, amik közül nagyrészt minden működik.


Van magas, zsír alacsony szénhidrát. Van magas szénhidrát, alacsony zsír diéta és olyan is ahol lényegében bármit ehetsz megfelelő mennyiségben.


Mért működik mindegyik? Mert megfelelő a fehérje bevitel és kalória deficitben vagy.


Ha ez a gyümölcsevés ebből a deficitből nem dobki, akár éjfélkor is nyugodtan fogyazd nem ettől nem fogsz fogyni...

2020. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!