Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van olyan, aki már kipróbálta...

Van olyan, aki már kipróbálta a 90napos diétát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2020. máj. 8. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy picit logikusan gondolkodsz, rájössz, hogy baromság.

1 A fehérjenap tele van zsíradékkal, de a szénhidrát is engedélyezett.

2 A keményítő és a szénhidrát miért 2 külön nap?

3 Gyümölcsnap = még egy kis szénhidrát.

Totál semmi értelme, még az alapján sem, amit a kitalálója akar elhitetni, mert akkor fehérje nap, szénhidrát nap, zsír nap lenne. De még akkor is hülyeség lenne, csak így még nagyobb. Nettó minőségi éhezés, kiegyensúlyozatlan, fehérje és zsírszegény, de legalább szénhidrátban dús. Hosszútávon egyáltalán nem fenntartható.

Egyenes út ahhoz, hogy elkezdd a jojó effektus, és zsírosabban végezd, függetlenül attól, mit mond a mérleg.

2020. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem gyorsan lement vele a fölös és utána gyorsan vissza is jött..

Kicsit több..

Bár ez az én hibám volt

Igazából az a gond, ha ugyanúgy visszatérsz a régi megszokott életmódhoz.

2020. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És basszus ezért élnek még mindig ezek a kamu b*romságok.

Nem #2-es, nem a te hibád volt. Egy olyan diéta, ami nem tanít meg a helyes táplálkozásra, és arra, hogy hogyan tartsd fent az egészséges életmódot egy életen keresztül, kompromisszumokkal, szenvedés nélkül az ROSSZ.

2020. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Az a véleményem, hogy nem diétázni meg zabálni kell, hanem mindig rendesen táplálkozni, és életünk végéig fenntartani, betartani. Mértékkel, türelmesen.
2020. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam még akkor amikor divatba jött, visszajött sógorostul minden kiló, plusz bedurvult az inzulinrezisztencia a sok gyümölcsnaptól. Szóval már akkor kételyeim voltak, de mindenki győzködött hogy csináljam, de megbántam. Egy hülyeség az egész.
2020. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcs,szénhidrát,meg keményítőnapon csak szénhidrátot viszel szinte be,és elhanyagolható mennyiségű fehérjét ( ami nagyon fontos) illetve zsírokat (ami szintén nagyon fontos) . Egyenes út a jojóhoz ,rosszabb esetben cukorbetegséghez,inzulinproblémákhoz hosszútávon. Felejtsd el.

Amúgy a szüleim még anno vagy 3* végigcsináltak,egyszer fogytak vele pár kilót,ami aztán vissza is jött. A másik kettő meg hízókúra volt . ..

2020. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy hétig tudtam tartani. Nem az étel elosztása miatt fogysz hanem a madár adagok miatt és 4ből 3nap csak ch.

Inkább eszek egy gyrostálat egy héten keresztül kis adagokban mert kb ugyanott vagyok vele

2020. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!