Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyhatok gyorsan...

Hogyan fogyhatok gyorsan szülés után 3 hónappal?

Figyelt kérdés

Nem szoptatok már 5 hete! Egyáltalán nem eszem azóta semmit amiben liszt van! Mégse mennek a kg-ok le!

64 kg voltam a terhesség alatt 173 cm-rel! Most közel 80!!!

A hasam a legnagyobb! A fenekem meg a combom az hadján ezért tűnik fel az óriási pocakom!


2010. aug. 11. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Az én kedvencem a Level diéta. Bár azt csak 15 napig lehet csinálni,de én 68 kg-ról fogytam 8 kg-ot (torna nélkül),de nagyobb kezdő súlyról többet is le lehet vele adni,főleg ha tornázol is mellé. Ráadásul olcsó az alapanyag hozzá és nagyon egyszerű követni. Akár kezdhetnéd ezzel is.

Mi tesómmal anno kicsit módosítottunk az eredeti hozzávalókon, ha érdekel elküldöm neked privátban azt a verziót amit mi csináltunk. (húgom 57-ról 52-re fogyott)

2010. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
szülés után 3 hónappal mért nem szoptatsz? nincs tejed? amúgy pont, hogy a szoptatással fogyhatsz...
2010. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon érdekel! Küld el légyszi, mert már nagyon zavar a dolog!!!
2010. aug. 11. 23:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Azért nem szoptatok, mert a gyerekem 3 héttel hamarabb született és nem szopott! A legminimálisabb mértékben sem! Ezért a 8. héten elapadtam! Fejtem neki és addig mivel figyeltem a tejemre még inkább híztam! 8 hét alatt vissza mentem majdnem pont annyira mint amennyivel szülni mentem!
2010. aug. 11. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Uristen eszedbe ne jusson a Level-dietat csinalni!az egy kinzas!!szinte semmit nem enged es azt is kevesszer,nem is csoda h csak 15 napig lehet csinalni!nagyon egyoldalu.az csak annak valo aki igazan kover!!nem pedig kismamaknak.legyel turelemmel,probald kerulni a nassolast,a feher lisztes dolgokat,sultkrumplit.egyel minel tobb zoldseget,egy kis gyumolcsot,teljes kiorlesu dolgokat,sovany husokat,halat es tenger gyumolcseit,sovany tejtermekeket.probalj napkozben tobbszor kevesebbet enni.biztosan a hasad is le fog menni idovel!
2010. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Level diétás vagyok! Szóval,persze,én is az egészséges táplálkozás híve vagyok,de itt gyors segítség kellett. Szerintem nem kínzás,ugyan jó kis diéta,de utána persze normálisan,egészségesen kell enni,de sztem ez elsőre nagyon jó választás,mert gyorsan fogysz és a diéta végén,mikor látod az eredményt nagyobb kedvvel változtatsz a diéta előtti étrendeden és jársz el tornázni. Vagy legalább is nálam így volt.
2010. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja,és nem tudom elküldeni neked,mert nincs "privát üzenet" linked,úgyhogy ha érdekel még,akkor küldj te nekem üzenetet és akkor válaszként továbbítom.
2010. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a pocakod nem a hájtól nagy, ezt te is tudod...amúgy sportolj, menj sétálni a babával, neki is jót tesz, ha levegőn van...raksz pár palack ásványvizet a kocsi aljába és tologatod ;)


+ bringázz, gondolom esténként apu tud vigyázni rá egy-egy órát

2010. aug. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64 kg voltál a 173 cm-hez a terhesség alatt?????????, :-o nem bunkózni akarok, de nem csodálom, hogy előbb született az a gyerek, mint kellett volna
2010. aug. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

a, hogy mindenkinek válaszoljak!

64 kg-val kezdtem igen és egyáltalán nem voltam kövér ugyanis örökletesen borzasztó erős csontozatom van! Ezen felül azért szöletett meg a gyerekem 3 héttel hamarabb, mert az orvosom egy paraszt volt és mivel szabadságra ment a másik héten szépen megindította a szülést! Egyébként gyönyörű és egészséges!

Valószínüleg nem írtam volna ki ezt a kérdést ha nem mozognék eleget (ez minden 2. napon kb 10-15 km) Nem eszek hetek óta lisztet se cukrot! Sőt amíg volt tejem akkor sem ettem sokat, mert nem akartam, hogy fájjon a kicsim hasa!

Köszönöm a Level diétát kiírónak és a 23:40-es válaszolónak! Mert ezek válaszoltak, a többi csak osztja az eszet, de azért megnézném én azokat a tökéletes anyákat meg nőket!!!

2010. aug. 12. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!