Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétát, ha 1hónapig...

90 napos diétát, ha 1hónapig csinálom akkor ez idő alatt mennyit fogyhatók vele?

Figyelt kérdés
18kg feleslegem van 18L
2011. ápr. 4. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia ! Ez teljes változó. Van aki folyamatosan fogy vele, van olyan, aki az elején nagyon megindul,utána egy kicsit leáll, és a végén újra fogy. Volt olyan ismerősöm is, aki két hónap alatt összesen 7 kg-ot fogyott, utána még az utolsóban 8-at.

Nekem sikerült 12 kg-ot, amennyit szerettem volna.

2011. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és nem híztad vissza?
2011. ápr. 5. 19:58
 3/6 anonim válasza:
Én 40 nap után fogytam 7 kg-ot, eddig egyszer sem mértem magam most először.Én öszesen 10kg-ot szeretnék fogyni. De egyébként tényleg telsen szervezet függő,mindenkinél másképp alakul a fogyás.
2011. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-05 18:37


HOGY A PIICSÁBA FOGYOTT 8 KILÓT EGY HÓNAP ALATT? Egy átlagos férfi átlagos mozgással 2000 kalóriát éget el egy nap alatt... Egy nő kevesebbet (kb1500at)...

Ez azt jelenti, hogy egy hét alatt 14000 kalóriát éget, ami éppen 2kg zsír égéshője... tehát ha a kedves barátod/barátnőd SEMMIT AZ ÉGVILÁGON, ISMÉTLEM SEMMIT nem evett egy hónapig, de közben azért heti 1-2 szer sportolt valamit, akkor fogyhatott 8 kiló zsírt... De mivel evett közben, ráadásul tartott keményítő, gyümölcs, meg szénhidrát napot is, ezért 4 napból 3szor magas kalória tartalmú ételeket evett, ezért gondolom minimum egy kényszermunkatárborban dolgozott, ahol éjjel nappal szenet lapátolt és követ fejtett, fát vágott..


Ja lehet hogy nem is zsírból fogyott, hanem az izmaiból, továbbá kiment az összes víztartalék a szervezetéből (sokszorosára növelve az agyvérzés, infarktus, stb kockázatát)... Szóval ha nem zsírból fogyott akkor csak tönkretett a szervezetét és emésztését...

GRATULÁLOK


miért hiszitek azt hogy az energiamegmaradás törvényét majd egy diéta meghazudtolja, és 1 hónap alatt elvisz mindent(8 kilót)... Egy hónapban heti 4 kilónál többet nem igen lehet fogyni, és nem is egészséges... De ha mondjuk úszni járnál minden nap a 90napos diéta helyett, akkor havi 4 kilót úgy fogynál(tisztán zsírból), hogy nem mennem már 18évesen galllyra az egészséged, és 2 nap alatt nem szednéd vissza, mert a szervezet pótolja az elvesztett vizet és ásványi anyagokat...

2011. ápr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

egy hónapban 4 kilónál, hetente 1 kilónál többet nem egészséges fogyni, és nem is nagyon lehetséges tisztán zsírból...


Elnézést az előbb elírtam...

2011. ápr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90 napos diéta, egy hónap alatt. Ez valami nagyon intenzív dolog. Olyasmi lehet, mint a háromnapos esztendő.
2011. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!