Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tényleg beválik a 90 napos diéta?

Tényleg beválik a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
Januártól el akarom kezdeni én is és sok jót hallottam már róla, nagyon sok mindent kipróbáltam de eddig semmi sem vált be, orvosom sem segített így ez az utolsó reményem kérlek írjátok le pozitív illetve negatív tapasztalaitokat!
2008. dec. 4. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Augusztusban járt le a 90 napos diétám, 20 kg - ot fogytam.

Azóta nem szedtem visza egy kg - ot sem. Megtartottam a reggeli gyümölcsöt és minimálisra csökkentettem a kenyér fogyasztást. Édesség gyanánt étcsokit eszem. Heti 2* mérem magam, amint látom, hogy kicsit több vagyok, max. 1-2 kg, visszafogom magam. Tudod, könnyebb leadni gyorsan azt az 1-2 kg - ot, mint újból a huszat!

2008. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Pozitiv: gyorsan és egyszerűen lehet lefogyni.

Negativ: nem egészséges, leépülnek az izmok, nem tanit meg a helyes táplálkozás alapelveire, ha abbahagyod, nagy a valószinűsége, hogy egy éven belül megint visszahizod amit leadtál.

2008. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En egyszeruen nem birtam a gyumolcsnapokat,az almat rendesen megutaltam,nekem jobban bevalt a Level dieta,ezert most le fognak pontozni.
2008. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindeki kommentjét és a harmadik féltől kérdezem mi az a Level dieta?
2008. dec. 4. 21:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. De jó, hogy kiírtad helyettem a kérdést :))

Én is a 90 naposon gondolkodom akartam már kezdeni, de nem nagyon jött össze. Jövőévtől kezdem én is szerintem. Januártól ugyan nem mert szilveszter belecsúszik stb. Úgy akarom, hogy húsvét előtt véget érjen nem tudom hogy lesz akkor a sok sonka stb. :)

Te hány kg vagy vagy mennyit akarsz leadni, ha nem vagyok túl indiszkrét?

Nekem is ez az utolsó esélyem. 48kg-t kell fogynom minimum. Akkor is elég husi leszek még sajnos. :(( Remélem ezzel végre sikerül mert más lehetőségem már tényleg nincs.

Én is próbáltam a Level diétát. Tudod az az amiben sok narancs,tojás és kétszersült van. Azt hiszem anyagcsere diétának is hívják. De ha sokat kell fogynod neked is akkor nagyon nem ajánlom! Miután abbahagytam (csoda ha 5 kilót fogytam vele pedig betartottam és mozogtam is mellé) 15 kilót híztam!!! Szörnyű, azóta se tudtam leadni. ja és ezt tartósan nem szabad és nem is nagyon tudod csinálni.

Ismerőseimnek bevált, remélem neked is, nekem is befog :)

2008. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Megint én.

Ja és ne mondjátok, hogy nem a diéta miatt híztam, mert eddig egy év alatt nem híztam 10 kilót, akkor meg miután abbahagytam a level-t (amit másodszorra csináltam, először se fogytam gyakorlatilag semmit vele,de akkor legalább még nem híztam) pár hét alatt rámjött 10-15 kg! Pedig ugyanannyit ettem mint előtte, és nagyrészt zöldséget. Nem értem már... :O

2008. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sorstársak :)


Én is úgy voltam, vele, hogy kipróbálom a 90 naposat aztán ha semmi eredmény beletörődök, hogy husi vagyok és kész. Imádok enni, koplalni nem tudok :(

Most vagyok a 27. napon és lement 4 kiló :)

Mellette lényegében mindent eszek csak megfelelő napokon, nem koplalok.Igaz a gyüminap kicsit nehéz, mert ég a gyormro. Ezt egyszerűen üres!!! húslevessel próbálom elűzni. Tudom ne diétaszerű, de muszáj különben rosszul vagyok.

Szerintem ne halogassátok, nagy elhatározás és belevágni, mert a mindig majd holnap elkezdemmel sajnos soha nem lesz fogyás


Sok sikert!! :)

2008. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

sorstársakkkk(L)(L)(L)(L)

Kitartás nekünk:D:D én 175 cm vagyok és 75 kilo:S:S:S:S

Rengeteg fogyokúrát kirpobáltam de semminek se volt eredménye, kivéve mikor koplaltam kb 2-3 héig leadtam 7 kilot de aztán visszahíztam mindet:(:( sportba nagyon nincs kitartésom sajna nagyon hamar megunom...de majd januártól elkezdem azt is:D

2008. dec. 6. 21:42
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok! Én nem tudom milyen lehet ez a fogyókúra, mert MÉG nem kezdtem el, de eldöntöttem, muszáj a jövő évtől úgymond ÚJ ÉLETET kezdeni és szerintem, ha szilveszterkor ezt meg is fogadjuk( tudjátok, az új évi fogadalmak...) akkor remélem be is válik. Ebben még motivál engem az is, hogy úton, útfélen azt lehet látni: " Gáspár Evelyn 17 kg-ot fogyott" És szerintem, ez nem hülyeség. Ő is 90 napos diétával fogyott, s ha neki bevált másnak miért ne? Különben sincs semmi abban, hogy ha egy kicsit odafigyelünk az étkezésünkre. Mi lenne ha mindenki figyelne, akkor csak egészséges ember lenne nem??? DE EL KELL HATÁROZNUNK MAGUNKAT ÉS MEG KELL MUTATNI A SZOMSZÉDAINKNAK, CSALÁDTAGJAINKNAK HOGY KÉPESEK VAGYUNK MEGCSINÁLNI!!! és utána pedig csak élvezni kell az életet!!Kezdjük el együtt. Mit szóltok hozzá? Írjatok e-mailt nekem, : chabus93@gmail.com

Puxxaaa

2008. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kedves kerdezo,te mennyit is akarsz fogyni?175 cm. vagy es 75 kg.?En 165 cm es 87 kg.Tehat ha 65 kg.lennek akkor a vilag legboldogabb es legcsinosabb noje lennek....
2008. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!