Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnék fogyni combról?

Hogyan tudnék fogyni combról?

Figyelt kérdés
Olyan vastagak a combjaim, nem merek felvenni egy rövidnadrágot ráadásul mindjárt jön a nyár. Valami ötlet hogyan fogyhatnék onnan? Egyébként nem tartom magam kövérnek, csak a combjaimnál.

2021. máj. 13. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Gondolj,rá erősen .
2021. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Vàgj le belőle
2021. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

NINCS helyi zsírégetés.

Egyél kevesebbet, de minőségibb kajákat, és menj le minimum 30 percet futni egy héten.

2021. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Szobabico, de ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz
2021. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Sétálj sokat, ha esetleg emeletes házban laktok akkor lépcsőzz sokat, biciklizz, csinálj comb gyakorlatokat. És persze figyelj az evésre. Kevesebbet egyél és inkább igyál többet. Nekem is hasonló problémám van én a mozgáshoz még chili gélt is használok mozgásnál fokozza a zsírégetést.
2021. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Írták előttem is, de megerősítem, nem tudsz egy adott helyről fogyni. Az más, hogy genetikailag hova hízol, és honnan fogysz, ezt neked kell tudni, mindenkinek más. Én pl pont olyan típus vagyok, aki ha hízik, combra és fenékre megy, ha fogy, akkor pedig innen megy le először.
2021. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!