Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúként combról hogyan tudok...

Fiúként combról hogyan tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Hali. 19 éves vagyok 188cm 106kg. 128ról indultam, nem edzettem semmit. Most valamit el szeretnék kezdeni edzeni, mivel tudok leginkább combról fogyni? Valamiért oda rakódik le leginkább nálam
2020. okt. 25. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Helyi fogyás nincs. Diéta. Idővel majd onnan is menni fog le. De ez szerintem nem olyan nagy probléma. Szebb, ha egy srácnak nem pálcika lábai vannak.
2020. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, szép teljesítmény! A legproblémásabb helyekről megy le mindig utoljára, neked azért még van dolgod. Sportolni bármit elkezdhetsz, amihez kedved van, már nem olyan sok a felesleg, hogy ártson, de a fogyás nem ezen fog múlni.
2020. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod a dolgot akkor vegyél egy jobb bringát ami alkalmas sportolásra is.Magas pedálfordulatszámmal menj eleinte, tehát viszonylag gyorsan pörgetve, ne pedig erőből, lassan taposva a pedált.Ha hozzászoksz a terheléshez el tudsz majd menni hosszabb túrákra is. Ezek a hosszabb bringázások megfelelő étrend mellett nagyon hatékonyan segítik a fogyást.Gyúrni is elkezdhetnél mert nem árt ha van némi izom egy férfin. A te korodban még hatékonyan lehet izmot építeni, később nehezebb lesz.A nagyobb izomtömeg fenntartása plusz energiát igényel ezért hosszabb távon ez is segíti a fogyást.
2020. okt. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. okt. 26. 06:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!