Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 1honap alatt lefogytam 7kg ot...

1honap alatt lefogytam 7kg ot az normális?

Figyelt kérdés
mondjuk elég sok van rajtam és még mindig fogyózok, de mit gondoltok ez jó? (még van rajtam 25kg) előre is köszi
2010. aug. 29. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó, 3-szor annyit fogytál, mint ami egészséges, megtartható lett volna. Lógni fog a bőröd, de csak addig, amíg vissza nem hízod a dupláját, miután abbahagytad a diétát.
2010. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mivel több a felesleg rajtad, ezért természetes, ha több megy le. Majd idővel úgyis lassabban fogysz. De tényleg vigyázz arra, hogy ne gyorsan fogyj, a bőröd miatt. Alapvetően sok a 7 kg, de ha nagyobb súlyról indultál akkor szerintem normális. Aztán lehet, hogy én tévedek.

De további sok sikert!!

2010. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez a diéta röhejes semmi értelme. gondoljatok már bele, most éhezteted magad 1 hónapig, lefogysz 10 kilót (vagy többet) aztán amikor vége a diátnak annyira kimerült lesz a tested hogy annyit fogsz enni hogy bőven visszajön amit lefogytál. vagy egész életed végéig diétázol? nem lesz egy szép életed. persze nem egész nap zsíros és cukros ételeket kell enni, lehet csinálni pl salátákat és az mellett a száraz csirkehús pl jó fehérjebevitel és egyáltalán nem is hízlal. eddzeni kell rendesen és le fog menni a zsír és izom jön a helyére. plusz az eddzés jó stresszoldó hatűsú és elvonja a figyelmedet a mindennapi gondokról. én pl 1 éve járok eddzeni (nem szedek mellé semmi fehérjét semmi tablettát) és sokkal jobban érzem magam és nem érdekel hogy nem fogytam. sőt, híztam, csak izomba a test-zsírtömeg arányom drasztikusan leesett. étkezésemen meg nem is nagyon változtattam
2010. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Adott súlyfelesleg esetében megfelelő étrend és mozgás mellett még akár normális is lehetne. Mivel itt tetted fel a kérdést feltételezem, hogy a csodálatos 90 napossal érted ezt el, ami sajnos távolról sem optimális.


A diéta lényege, amit le is írtak már előttem az, hogy megfelelő tápanyag bevitel mellett zsírt kell égetni. Sajnos a 90 naposban még egy nem fogyokúrázó tápanyag bevitele sincs meg, nemhogy egy foogyokúrázóé, akinek különösen fontos lenne az optimális táplálkozás. Nem ragozom tovább, utána kell olvasni, én se azért tudom, mert a párnám alá dugtam egy könyvet. Hajrá!

2010. szept. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!