Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy hónap alatt lefogytam 7...

Egy hónap alatt lefogytam 7 kilót, de mindjárt egy hónapja, hogy megállt a fogyás. Én csinálok valamit rosszul, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2007. szept. 6. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Azt, hogy Te csinálsz-e valamit rosszul azt magadtól kérdezd, Te tudod, hogy mindent ugyanúgy betartottál-e, mint múlt hónapban! Pl. mozogtál, most meg nem?

Én egy hónap alatt 5 kilót, a másodikban csak kettőt adtam le. De tudom az okát, nem tartottam be mindent, és kevesebbet mozogtam...

De amúgy ez egyéntől is függ, bár nekem abszurdnak hat, hogy első hónapban leugrott a 7, aztán a második hónapban egy gramm sem. Igaz, hogy a 3. hét körül lassul a fogyás, de számomra így felfoghatatlan.

2007. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
EZ IGY NORMÁLIS,MERT ATTÓL IS FÜGG,HOGY MENNYI A SÚLYFELESLEGED.VÁRJ TÜRELEMMEL,TAPASZTALAT.ÉN 21NAP ALATT ADTAMLE 7KILÓT ÉS MAJD EGY HÓNAP MULVA KEZDTEK A KILÓIM ELTÜNNI.1HETE KEZDTEM ELÖLRÖL MERT 4 KILÓ VISSZAJÖTT ÉS EZ NEHEZEBB MINT AZ ELÖZŐ.KITARTÁST.
2007. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!