Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eleget eszek, csak mindig...

Eleget eszek, csak mindig lemozgom. Viszont a hasam hurkás, pedig fogytam sokat. Súlyzózok is, futok is, kajám normális, hisz lefogytam és nem magazinos módszerekkel fogytam, hanem megtervezett étrenddel stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Edzek hasra, 4x100 hasprést szoktam csinálni, és súlyzózni is szoktam. Ha jó idő van nem ilyen havas, sáros, esős idő akkor mindig kimegyek futni, biciklizni. Télen csak sétálni szoktam de nagyon sokat a súlyzózás mellett. Így tehát nem hízok, viszont ha edzek akkor mindig hízok egy keveset. Ez víz vagy izom vagy mi akkor? Mert ha edzek is ugyanúgy sokat mozgok aznap. Majd figyeljétek a kérdést légyszi mert majd teszek fel képet, egyébként 164/50. Tudom, hogy ezek alapján úgy néz ki, hogy semmi fölösleg nincs rajtam, de mégis.

Egyébként olyan fél-1éve edzek és futok.

(Az: anorexiás vagy fordulj orvoshoz stb válaszolókat kérem, hogy keressék meg a vissza opciót!)

És fiú vagyok. Konditerembe nincs pénzem járni, ezt is mellőzzétek kérem. A hasam is nőtt pár cm-t, de arra gondoltam hogy akkor ez most izom, mert a kockákat jobban érezni a zsír alatt.


2009. dec. 22. 21:20
 1/3 anonim válasza:

Fontos kérdés lehet, hogy hány éves vagy.Ha mondjuk 14-15 akkor ne aggódj mert akkor ami van rajtad az kelleni fog a növéshez nem véletlen van és úgyis eltűnik,

ha nem akkor pedignéz utánna.nagyon sok féle hasedzési módszer van, külön alhasra, külön feljebb,vannak amik csak az erőt növelik vannak amik izmosítanak.Az edzésben gyakran nem a mennyiség a lényeg.lehet hogy csinálsz napi 400at de ha nem pont úgy,és nem pont arra az izomcsoportrészre akkor nem biztos hogy sokat használ.

2009. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én az étrendedre lennék kíváncsi. Azt írod, hogy nincs pénzed konditerembe járni. Ha valakinek nincs havi 6-10 ezer forintja egy bérletre, akkor honnan van rendes kajálásra? Tuti nem eszel rendesen, csak azt hiszed.
2009. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha apénzt a bérletre költené, akkor nem jutna rendes kajára. Egyébként nem mindehol van konditerem, málunk pl. 40 km-t kellene utazni odáig, ami szintén nem ingyen van.
2009. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!