Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy készitsek fogyokurás...

Hogy készitsek fogyokurás süteményt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Norbinak nezd meg az oldalat, ott keressel valamilyen sutemenyes receptet, hatha van neki.

Most vegiggondoltam, hogy sussel cukor es feher liszt nelkul valamit. De igazabol a tobbi hozzatevo is hizlal.

Vagy vegyel Norbis hozzavalokat a sutihez, liszt...stb minden Norbis legyen.

Jobb otletem nincs.

2008. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Szia!Bemásolok egy receptet, ami nekem nagyon bevált:)Csokis rost keksz recept



Hozzávalók:

7,5dkg pirított és ledarált zabpehely

7,5dkg búzakorpa

0,5dkg szódabikarbóna

3ek natúr kakaópor

10dkg vaj

1tojás

folyékony édesítő ízlés szerint


Elkészítés:

A durvára darált zabpelyhet megpirítod. A tojást a vajjal és édesítővel habosra vered hozzáadod a búzakorpát, zabpelyhet és a szódabikarbónát, az így kapott masszát alaposan összegyúrod. Diónyi nagyságú golyókat formálsz belőle kissé lelapítva előmelegített sütőben megsütöd 180 fokon.


Ez egyébként NOrbi-recept.Én vaj helyett joghurtot, v kefírt szoktam belerakni, így is ugyanolyan jól összeáll, és kevesebb kalóriát tartalmaz.Ha beírod googleba, hogy zabpelyhes , vagy zabkorpás süti, kiad jónéhány hasonló receptet.Nekem ezek nagyon bejöttek, mert a magas rosttartalmuk miatt elősegítik az emésztést, és nem hízlalnak.

2008. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez finom?
2008. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Lehet kapni a lidl-ben kilós, vödrös krémtúrót, 3%-os zsírtartalmút. Ha ahhoz hozzáteszel (az egészhez) 3 tojást és néhány kanál lisztet, cítrohéjat, cukrot/édesítőt, és megsütöd, az lájtos és nagyon finom. Ha sütök ilyet, leméregessem neked, miből mennyit teszek?
2008. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az utolsó válaszadónak! Engem érdekelne ez a túrós édesség receptje, nekem elküldhetnéd az arányokat. Köszi a segítséget előre is.
2008. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyszerű kristálycukor helyett szőlőcukrot vagy mézet használj. A méz egyébként is sokkal régebbi ízesítő, mint a cukor, illetve magas a tápanyag tartalma.

A lisztet cseréld le teljes kiőrlésű vagy rozslisztre.

iti

2009. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Úgy, hogy nem sütsz sütit. Ilyen barmot.
2009. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj te utolso válaszolo !!! a te véleményedre nem voltam kiváncs mi a fa....k kell ilyen hülye embereknek megszületnie?!! tiszta szégyen ezért van elfajulva az ország igy várj segitséget másoktol hát szép mondhatom !!! hallod te barbár leközeleb a véleményedet tarsd meg magadnak mert szerintem senki nem kiváncsi rá !!!
2009. aug. 23. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!