Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 2 napja kezdtem el a 90napos...

2 napja kezdtem el a 90napos diétát, leszeretnék adni 13kilot, Nemtudom, hogy jóba kezdtem -e bele? Aki többet tud erről, várom a választ

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 11:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Tegnap fehérjenap volt ,ma keményítőnap,remélem kitartok
2010. szept. 16. 11:54
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
inkább sportolj és egyél normálisan
2010. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

gyümölcsnap - gyümölcscukor = szénhidrát

keményítőnap = szénhidrát

szénhidrátnap = szénhidrát


Fogyás alapja: szénhidrátbevitel csökkentése (de nem megszüntetése!).

Ha te 4 napból 3-szor szénhidráttal tömöd magad, szerinted mi történik?

Ráadásul: egy csomó ember cukorbetegsége a 90 napos alatt derül ki - nem véletlenül.

2010. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Hibás az egész diétás elgondolása a 90 naposnak.Legfeljebb kórosan elhízott embereknek jó.

13 kiló nem egy nagy dolog.Sima fokozatos szénhidrát csökkentéssel rövid idő alatt leadható.Fehérjét meg minden nap egyél,az a diéta alapja.

2010. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha azt mondanám, hogy egyik nap csak levegőt vegyél, a másik nap csak a szemedet nyisd ki, a harmadikon meg csak a jobb lábadat használd, nem tűnne ökörségnek??? Na ugyanekkora ökörség szétszedni a tápanyagokat különböző napokra!!! Inkább többet mozogj,sportolj és esti evést hagyd ki.Meglátod jobb lessz.
2010. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van,köszönöm a válaszokat
2010. szept. 16. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:
13.19 ez az én dumám! :D :D
2010. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én csak bátorítani tudlak. Én elég sokat fogytam vele, és cukorbeteg sem lettem. :) Mondjuk a csak folyadék napot kihagytam, mert abba belehaltam volna, de még így is 1 hónap után látványosan lefogytam, a nadrágjaim lógtak rajtam. De ami a lényeg, hogy rá voltam kényszerítve a zöldségekre, meg a gyümölcsre, így szerintem egészségesebben is étkeztem, mint előtte. Kitartás hozzá!
2010. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 2-szer végigcsináltam az egészet először 5 kg-ot fogytam másodszor semmit aztán meg visszahíztam.Pedig mindent betartottam soha nem vétkeztem és víznapot is tartottam.Mégegyszer bele nem kezdenék.Az ismerőseim közül ketten ugyanígy jártak bár ők csak egyszer csinálták és az egyik 17 kg fogyott mégis visszahízta.
2010. szept. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor persze, hogy visszahízod, ha utána ugyanúgy eszel tovább mindenfélét, mint korábban. Nekem arra volt jó a diéta, hogy kicsit átalakítsam az étrendemet. A diéta után figyeltem arra, hogy sok zöldséget egyek, kicsit csökkentettem a szénhidrát bevitelt és így sikerült megtartanom a leadott kilókat. Utána már nem diétáztam, ettem mindent amit akartam, csak kicsit jobban odafigyeltem mikor mit.
2010. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!