Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diétát lehet...

A 90 napos diétát lehet iskolaidő alatt csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék figyni, és ezt a fogyit találtam a legjobbnak! De ha 3ig vagyok suliban, pl. keményítő nap mit tudnék enni?
2008. jan. 7. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az iskola miatt zűrös az étkezés:( A gyümölccsel is gondom van mert reggel fogmosás előtt ill után közvetlen nem jó enni suliban meg gond a kézmosás mivel se papir se szappan nincs ott. Én néha viszek kis edényben husit meg rizst igaz hogy hideg de hát ez van.
2008. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A 90 napos diéta alatt nagyon szigorúan meg van szabva, hogy melyik nap mit lehet fogyasztani, így nem nagyon javasolnám a suli mellé. Ha nem magadnak főzöl, elég nehéz betartani, azt viszont nem hiszem, hogy a suli menzája, vagy Édesanyád főzögetne 90 napig a diétának megfelelően. (Arra viszont ne is gondolj, hogy hideg élelmiszerekből állítanád össze az étrendedet, mert minden embernek szüksége van a főtt ételre, ha pedig iskolás korú vagy, akkor neked pláne.)

Ha TÉNYLEG túlsúlyos vagy, lehet úgy diétázni, ami egszerűbben megoldható az iskola és az életkorod mellett (ha iskolás vagy akkor még biztosan fejlődésben van a szervezeted): ne egyél kenyeret, édességet, a menzán válaszd a főzeléket (kenyér nélkül), csinálj párolt zöldséget otthon, vidd el, és azt egyél a hús mellé ha az van ebédre, stb. És csak egy könnyű vacsorát fogyassz este (pl. kefír+rozskenyér, saláta, gyümölcs, stb). Emellett pedig mozogj sokat! És az eredménye így is meglesz! Sok sikert!

2008. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem csinálhatod és is iskolás vagyok és fél 4-re vagyok otthon kicsit gáz ilyenkor de megéri...

Keményítő nap ehetsz pl.: sültkrumplit de sütőbe süsd ne olajon.

2008. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ez egyénenként változik, én nem tudtam... próbáld ki.
2008. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
uh ez hülyeség...én is sulival csinálom, anyeleinte főzött rám ahogy éppen kellett tök rendben volt minden aztán már ő is elkedzte, de suliban is simán..amíg bent vagyok gyümölcs, után meg rendesen kajálok napnak megfelőlen és fogyok...
2008. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én fősulira járok(nappali) + dolgozom mellette és így is lehet csinálni,csak akarni kell...
2008. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lehet. én is iskola idő melett csinálom. ahogy már megis irták. délelött mig bentvagy gyümölcsöt eszel.. keményitönapon például én elözö nap megcsinált sultkrumplit(sütőbe sült) szoktam elvinni egy kis tálba.. és elfalatozom ebédre... utána pedig mig hazaérsz már kibirod..:) sok sikert:)
2008. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én egy darabig csináltam,aztán jött a vizsgaidőszak...gyümölcsnapon nem tudtam koncentrálni eléggé,valamint túl éhes voltam akkor,szal inkább feladtam.Ez a diéta szerintem nyáron optimélis,mert több a gyümölcs-olcsóbb,valamint nem kell tanulásra koncentrálni.Mert ez a diéta igenis igényel odafigyelést,főleg ha sportolna is az ember lánya mellette.
2008. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez jó kérédés.Én is aggódok hogy mi lesz hogyha 7kor reggelizek és csak 3kor tudok ebédelni.Jó mondjuk egy alma tízóraira oké.:)
2008. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!