Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 176-cm hez sok a 68kg? Mérete...

176-cm hez sok a 68kg? Méreteim: Mell:80 Derék:70 Csípő:98

Figyelt kérdés

márc. 1. 11:24
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Igen! Egy hónap alatt, márpedig úgy, hogy lett egy jó kis evés zavarom, de amúgy vissza gondolva megérte. Ha ettem volna valamit mindig bele gondoltam, hogy nem ér meg annyit, hogy utána bűntudatom legyen vagy éppen kihánnyam.. Csak ugye az a probléma, hogy megáltam ennél a súlynál.:/ A húsokat meg húsvét után teljesen kizárom, eddig se nagyon ettem de a célért mindent. De egyébként, köszönöm a gyors választ! (21)
márc. 29. 22:23
 22/26 anonim ***** válasza:

16 évesen minek sanyargatod magad? Hogy majd lógjanak a melleid pl? Vagy mi a célod??

Magasság-110 kilóban teljesen tökéletes!

márc. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el a húsokat, különben izomból fogsz fogyni, nem zsírból. És akkor hiába leszel vékony, olyan leszel mint egy puding amit kiplattyintottak egy tányérra. Egyél mindent, csak mértékkel. A magas fehérjebevitelrev(pl hús, tojás, hüvelyesek, tofu) kiemelten figyelj és sportolj.
márc. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
22-nek, elsősorban szinte nincs is mellel, (szerencsére) szóval nincs ami lógjon:) És az 55kg a célom nyárig. De azért köszi!
márc. 30. 10:48
 25/26 A kérdező kommentje:
(23) Köszi a tippet de úgy tervezem, hogy adok magamnak egy hónapot elérni a célt, utána megnyomom kicsit a fehérjét és elmegyek edzeni. Ez így jó, nem?
márc. 30. 10:51
 26/26 anonim ***** válasza:

Olyan magas vagyok mint te, és 55 kg. Voltam 65 is.


Lefogytam, de nem mondom hogy megerte. Azokkal az eveiddel játszol, amikben még fiatal vagy... Azt mondom, élvezd. A súlyod jó a magasságodhoz.


A húsokat meg eszedbe ne jusson teljesen elhagyni.

márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!