Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha nem tartok víznapot az mit...

Ha nem tartok víznapot az mit és mennyit ront az elért eredményen? És grízes tésztára lehet nem diétás lekvárt is tenni? Nagy bűn ha minden nap iszok két kávét? Pici tejjel és pici cukorral?

Figyelt kérdés

1 Egyszerűen nem megy a víznap akármennyire is próbálom..még a gyümi nap se megy(de azt tartom!!)mert egyszerűen nap végére rosszul leszek...nem tom mért,leesik a vércukrom vagy nem tom,de rosszul vagyok,pedig eszek rendesen gyumit...ezért nem tom mi lenne ha viznapot tartanék,ráadásul gyümi nap után :O...ezért nem is csinálom...Sokat ront az eredményen?


3 muszály kávét innom mert ha nem iszok elalszom XD és ha nem teszek bele tejet meg cukrot nem birom meginni :S


2009. jan. 6. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartottam a víznapot, és a diétám sikeres volt. A fő, hogy jól érezd magad, te érzed a határt!

Petranova

2009. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%

Mivel ez a diéta az izomzatodat bontja nem a zsírt gyakorlatilag mindegy mit csinálsz.

Amúgy a kávé nem gáz, az legyen a legkisebb gondod.

2009. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem tartom,tartottam a víznapot és az eredmény sikeres.A kávéról annyit , hogy kevés tejjel és cukorral iszom,nyugottan fogyaszthatod te is.A gyümölcsnappal kapcsolatban próbáld meg kompotot,sült almát,vegyes gyümölcs saláta, egyébként az alma éhségérzetet okoz ebből délután ha eszel is csak kevesebbet.
2009. jan. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!