Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapon délután (vagy...

Gyümölcsnapon délután (vagy vacsira) lehet zöldség is? Persze nem hüvelyesekre, meg káposztafélékre gondolok, hanem pl. paprika, paradicsom (bár a paradicsom lehet hogy gyümölcs) avokádó, nyers répa, ilyesmi.

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Gyümölcsanpon sajna csak gyümölcs a nyerő :(
2009. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ezen annó még vitatkoztunk is biosz órán, hogy mi is a gyümölcs és mi a zöldség. A gyümölcs ugyanis általában a növény termése, míg a zöldség valamilyen másik része. Ennek alapján pl: a paprika ugyanolyan termés, mint az alma, a növény szaporítására szolgál. Tehát ilyen zöldségeket is lehet enni, mint paradicsom, paprika, tök stb, mert ezek szerkezetükben sokkalta közelebb állnak a "gyümölcshöz", mint a zöldséghez, pl egy petrezsejem szárához. Viszont a répa, mint föld alatti tápanyagraktár mindenképpen zöldség, illetve van amit nehéz eldönteni, pl az uborka, amit éretlen állapotban szedsz le, és úgy is használod...
2009. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazából én úgy gondolom, hogy ha egy paradicsomot eszem délután az alma, banán, stb helyett azzal sokat nem ártok, mert lédús, és könnyen emésztödik.
2009. jan. 10. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én is gyumolcsnek vettem a paradicsomot :) semmi gond nem volt.
2009. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!