Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki végig csinálta a 90...

Szindus kérdése:

Valaki végig csinálta a 90 napos diétát úgy, hogy tényleg betartotta?

Figyelt kérdés
Én most szeretném elkezdeni, de nem értem, hogy fogyok én ettől. Arra lennék kiváncsi kinek mi sikerült és mi a tapasztalata :)
2010. nov. 20. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Nem tud nyilatkozni senki, mert mind meghalt ettől a hülyeségtől...


Nézz utána, hogy miből áll ez a diéta, és, hogy miből áll egy normális diéta.

2010. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
AZ egyik barátnőm csinálta kétszer is, fogyott is tőle, az igaz, de egyből visszaszedte, ahogy abbahagyta. Épp valamelyik nap találkoztam vele, meg is lepődtem, hogy már majdnem ugyanolyan, mint mielőtt elkezdte, pedig nyáron már egész jól nézett ki. Szerintem máss diétét keress, amibe van legalább egy csepp logika, mert ebben nincs. Kínlódsz 3 hónapot, aztán egy hónap alatt visszaszedsz midnent.
2010. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nahát amúgy is sántított a dolog. Köszi a válaszokat.
2010. nov. 20. 16:46
 4/5 anonim válasza:
53%

Sziasztok!

Én is megcsináltam, már kétszer is. Először 20 kg-ot, legutóbb pedig 10-kg-ot sikerült leadnom. Ennek már majdnem egy éve és nem híztam vissza, de az első fogyás után se híztam. Nekem bevált, persze utána azért nem árt, ha az ember változtat az étkezési szokásain.

2010. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

több ismerősőm is mondta,h nem birja ki végig a gyomra ezt a fogyokurát

:(

2010. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!