Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki már csinálta a 90 napos...

Aki már csinálta a 90 napos diétát, hogy sikerült neki? Hatásos? Csak mert valaki nagyon leszólta, de sokan dicsérik.

Figyelt kérdés
Most akkor milyen ez a diéta?
2010. dec. 15. 20:03
 1/8 anonim válasza:
19 kg lement, sajna lassan visszajött pedig d.e.csak gyümi utána is
2010. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
előző vagyok röviden akartam írni szóval a 90 nap letelte után is reggel csak gyümit ettem vicces lett az előző válaszom.:-)
2010. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én végig csináltam.13 kiló ment le.Úgy néztem ki a végén mint aki súlyos betegség miatt fogyott,csak betartottam a szabályokat..Viszont 15 kiló vissza is jött..Úgyhogy vagy csinálod életed végéig ami nem ajánlott,és nem egészséges,vagy jojo effektusban leszel..

(azóta újra lefogytam,és nem jött vissza..de nem evvel a diétával)

2010. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha élete végéig akarja csinálni akkor 3-4 hónap múlva meghal izomsorvadásban..
2010. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Előző! Nem hal meg izomsorvadásban, mert minden tápanyagot megkap.


Én is fogytam vele 10kg-ot és visszahíztam, de azért, mert mértéktelenül zabáltam.

Szerintem jó módszer, újra fogom kezdeni.

2010. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kórosan elhízott emberekre-150,200+kg-dolgozták ki és úgy is csak orvosi felügyelet mellett alkalmazható.

Átlag embereknél,nem vészes túlsúlynál 10-20kg nem működik nem is egészséges,plusz nem is logikus.

A diétának a szénhidrát csökkentés a lényege elegendő fehérjével.A 90 napos meg tömény szénhidrát,minimális fehérje.A 200 kilósoknak az izomzatuk is fejlődik valamennyit,hogy bírják vonszolni hatalmas testüket,ezért őket nem viseli meg ha izomtérfogatból is leadnak közben.

Az ilyen szintű fehérje megvonás,mint ami ebben szerepel egy viszonylag átlagos testalkatú embert kicsinál,komolyan meg is betegedhet.

2010. dec. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
3. válaszoló! Akkor te melyik diétával fogytál le?:)
2011. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezzel fogytam le szülés után 60 nap alatt 12 kilót. Aztán a második terhességemig tartottam a súlyom, de szülés után csokit-csokival, sütivel ettem, így megint meghíztam. Akkor megint megcsináltam és megint kb. 60 napig bírtam, de így is lement 7 kiló. Mivel az első fogyásom után annyit azért nem híztam vissza, így összességében a 2x 60 nappal 15-16 kilót fogytam. Mivel nagyon sok rajtam a fölösleg még így is most megint elkezdem. Amúgy én nem tartom be olyan szigorúan, a napi kávémat tejjel és cukorral iszom, minden tápanyagból veszek magamhoz, csak fehérje napon arányaiban jóval több fehérjét, keményítő napon inkább keményítőt.... Víznapot nem tartok és nem is tartottam. Nekem már az is nagyon jó volt, hogy rendszer lett az étkezésemben és nem nasiztam folyton. Nagy tányér helyett kisebb tányéron ettem és 6 után már nem. Hetente 2x szobabicikli. Kb. ennyi volt. :) Nekem tényleg csak azért kellett, hogy ezt a diétát csináljam, hogy ne szálljak el az étkezések közötti nassolással.
2011. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!