Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én 1 hete kezdtem a 90 napos...

Én 1 hete kezdtem a 90 napos diétát de csak 20 dkg-ot fogytam. Nekem a szénhidrát nappal van gondom. Csak tésztát lehet enni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem, én például úgy alkítottam ki a diétámat, hogy széndhidrát napon eszek krumplit, meg rizst is(keményítő napon nem). Ezekkel már rengeteg finom ételt lehet készíteni.

Petranova

2009. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
A krumpli csupa keményítő! nem eheted szénhidrát napon! Petranova most nagyon butát mondtál! Ne lepődj meg ha az első héten nem látsz túl nagy változást. Nekem 30 nap után ment le az első 8 kiló. Az első hetekben szinte semmi! Kitartás és csak lelkiismeretesen. Tészta napra pedig grízes tészta. Számomra megunhatatlan volt. Néha még egy kicsi lekvárt is csentem bele.
2009. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam butaságot, csak nem fogalmaztam meg pontosan a mondatomat. Sült krumplit csak szénhidrát napon lehet enni, mivel a keményítő hő hatására cukorrá bomlik, ami már szénhidrát. Keményítő napon csak főzve lehet enni a krumplit.

Petranova

2009. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ezt én is olvatam, hogy keményítő napon csak főtt krumpli, szénhidrát napon meg sült jöhet.
2009. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Így már más, nem kell félrevezetni a kérdezőt!
2009. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

spagetti + paradicsom szósz

mákos tészta

káposztás tészta

2009. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!