Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyann tudnék a hasamról és...

Hogyann tudnék a hasamról és az ugynevezett úszógimiról lefogyni?

Figyelt kérdés
hozzá wagyok szokta a sok evéshez, kiskoromban akármennyit ettem nem láccott meg most jön ki rajtam micsináljak? mit lehet csinálni ha nagy a csípőm? ja és 13 éves vagyok és 58kg :( ha nem láccana ennyire az nem lenne baj de igy :(
2010. nov. 25. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb kaja mint eddíg és sport, mozgás!!!
2010. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Járj sokat könyvtárba, GYALOG!
2010. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az úszás jó dolog erre amugy mert hetente egyszer eljárok úszni.
2010. nov. 25. 14:16
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsi kérdés akart lenni
2010. nov. 25. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:

láccana????? (ez komoly???)

egyébként rengeteg felüléssel ,tornával,biciklizéssel,úszással tudsz segíteni rajta..

Ha sokat sportolsz akkor nem LÁTSZANA az úszógumi...

2010. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
29%
A kaja csak reggel és délben bőséggel,a késői vacsikat hanyagold, ha eszel csak egy joghurt vagy gyümölcs legyen, és mozogni sokat. Főleg a hasprés ,felülések-,a kerózás is jó-ha nem is vagy egy sportember szerezz egy elipszis gépet és napi 5-10 perc :kitartó mozgással eléred az eredményt!
2010. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. nov. 25. 14:45
 8/8 Boci&Pipi válasza:
A legjobb az lenne ha belépnél valami sportegyesületbe. A labdajátékok valamelyikét választanám a helyedben.Kosárlabda,kézilabda,vízilabda,foci...A futással lehet a legtöbbet fogyni,de nem olyan megterhelő amikor a labda elvonja a figyelmed.
2010. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!