Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik-e ez az ugynevezett...

Létezik-e ez az ugynevezett Bélféreg-pete pasztilla? Hol lehet erről esetleg olvasni?

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy az 1920-as években volt nagyon közkedvelt.
2009. jan. 4. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

pl: [link]


Hadd ne mondjam, aki ilyet csinál magával az diliházba való...

2009. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom...

Miert kell minden hulyeseget kitalalni emiatt a rohadt fogyozas miatt?

Ha azt mondom, hogy a cian fogyaszt azt is beveszed?

Mi lenne ha egyszer es mindenkorra mindenki felfogna, hogy fotelban a tv elol nem lehet fogyni, sot mindenfele tablettaktol sem.

Egy megoldas van, a tudatos letezes. Marmint teljes eletmodvaltas kaja es sport szempontjabol kulonben eselytelen az egesz.

Egyes emberek mar igen onveszelyesek.

Bocs a leoltasert, de nagy butasagot akartal csinalni.

(Tigi)

2009. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem írta, hogy ilyet akar bevenni, csak hogy olvasni szeretne róla. Amúgy engem is érdekelt, mert kíváncsi voltam rá, hogy pontosan mi is ez, de soha eszem ágában se lenne ilyet bevenni. Sehol sincs az leírva, hogy erre az oldalra csak olyan kérdést szabad kiírni, ami személyesen is érint, szerintem itt nyugodtan lehet olyan kérdést is feltenni, ami csak elméletben érdekli a kérdezőt.
2009. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aki akar vegyen ilyet nyugodtan... mellesleg... megszabadulni csak orvosi segítséggel tudsz (10-es biológia)
2009. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!