Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek segítnek valamit...

Szerintetek segítnek valamit ezek az úgynevezett fogyazstó teák?

Figyelt kérdés
Nekme van teekanne fit and nemtom mi nevuu :D meg cellulitisz ellen is ...ti milyet hazsnáltok? segítnek nektek valamit? van értelme ilyent inni?
2010. okt. 13. 20:19
 1/10 anonim válasza:
69%
Semmilyen fogyazstó teját nem hazsálokk... :D
2010. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Szálas, natúr zöld tea, napi kb 3 deci, ez a legjobb :)

A filtereseket meg szerintem hagyd, a legtöbb csak üdítőnek jó (többször is hallottam rosszakat a filteres teákról, de nemrég a drog és toxikológiát tanuló ismerős is megerősítette :(

2010. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Én a dr Chen féle szűzteát ittam.Ez salaktalanító,méregtelenítő,fogyasztó teakeverék.Egy hónapig lehet folyamatosan használni.Nekem ugyanolyan evés mellett heti 1-2 kilót tüntetett el,nyilván nagyrészt kif@stam,és a zöldtea koffeintartalma serkenti a mozgást,ami fogyaszt.
2010. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én vettem a fehérvári úti csarnokban nagyon fasza igazi zöld tea levelet, van ott egy jó kis fűszer meg mindenféle keleti csodát áruló bolt, nem is drága, mert kimérve is lehet venni. ha pesti vagy, érdemes bemenni.

mostanában kezdtem el inni, nem is kell belőle sok. majd meglátjuk milyen eredményt hoz.

2010. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A fogyasztó teák legfeljebb a pénztárcád fogyasztják le. Filteresben is vannak jók - a naturlad keverékei például, a citromfű tea hatásos megfázásra, de csak esténként (ha nem akarsz nappal egy élő zombi lenni), na meg a koffeintartalmúak (pl lipton fehér tea), amik nekem bejöttek. A mindennapokat segítenek átvészelni, hatásban felérnek egy jóféle kávéval.
2010. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ilyenek nem léteznek!
2010. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én úgy tudom, hogy a fogyasztóteák valójában csak vízhajtó hatásúak. viszont éppen ezért szokták fogyókúrák MELLÉ inni, mert méregtelenítésre jók.
2010. okt. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hashajtó hatásúak. A fogyás illúzió, mert csak a sz*rt takarítja ki. Ha sokáig használod és hozzászoksz, akkor viszont nélküle nem fog menni.
2010. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nincs ilyen hogy fogyi tea! kihajtja belőled a vizet/amire a szervezetnek okvetlen szüksége van/és kiszáradsz. ha nem mozogsz akkor meg csak az izmod fog leapadni nem a zsírod! és ha utána visszahízod,akkor több lesz a zsírod vagyis magasabb lesz a teszsírszázalékod. tehát a zsírból fogyás az igazi fogyás, nem a vízfogyás.
2010. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
úristen ez durva ...inkább nemis iszok máár beloluk..amugyis ugy szoktam inni ha iszom mind a rendes teáát hogy mééz meg citrom..így észre seveszem a rossz íízéét :D de marad akkor a zold tea:)
2010. okt. 17. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!