Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap kezdem a 90napos...

Holnap kezdem a 90napos dietat. Kinek lenne kedve csatlakozni hozzam?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 20:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
majd január 2-án kérdezd újra,bocs az offért,de így karácsony előtt nem sokan vállalkoznak erre(én már csináltam egyszer
2010. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én Szivesen csatlakozom csak most beteg vagyok de ahogy kigyógyultam bekapcsolódom:) 17/L

Te már elkezdted?

2010. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Szia!

Bennem partneredre találtál, mert én is ma kezdtem el. Írjál privát üzit, és beszélhetünk ha gondolod. :)

2010. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én most érdeklődöm a témában, de nagyon kiváncsivá tett! Én is csatlakozom hozzátok! :)
2010. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ok, en ma elkezdtem. Ha vki csatlakozni szeretne irjon privi uzit:)
2010. dec. 1. 18:15
 6/15 anonim válasza:

Én hétfőn 1 hete kezdtem és mínusz 3,5 kiló eddig:):) Kitartást kívánok a nehéz pillanatokra:):) de megéri:)

Hajrá!!!

2010. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Eleg nehez napok ezek:(:(

Mindig ehes vagyok, es felfalnek mindent.

Hm....egy jo kis melegszendvics de jo lenne:(

De inkabb iszom egy pohar vizet.

2010. dec. 2. 17:44
 8/15 anonim válasza:
Egyél nyugodtan! Az a lényeg, hogy te érezd jól magad! Ne fogyj le, inkább sportolj! Este 6ig bármit ehetsz, utána semmit!
2010. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
en veled tartok ...3napja kezdtem hihi :D:D
2010. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nem tudom ki etette meg ezt a marhaságot veled. Egyrész iszonyúan káros az egészségre, mert tönkretszi a szervezet védekezőképsségét, és a saját testedből táplálkozol. Borítékolhatod nyugodtan, hogy a diátát befejezve a most leadott kilók másfélszeresét fogod visszaszedni, s belépsz őrült mókoskerékbe. Diéta-fogyás, utána hízás, majd megint diéta.....Ne higgyél a fitnesz guruknak, mert tönkre tesznek. De majd emlékezz arra amit írtam.
2010. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!