Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapon gyümölcs-chips...

Gyümölcsnapon gyümölcs-chips ehető?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Persze, meg Raffaelo, elvégre csak kókusz és mandula van benne.Mindkettő gyümölcs, nem igaz? Na jó, van egy ici-pici zöldségtartalma (cukorrépa) is, de hát annyi vitamin meg kell.:)
2009. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom vicces akartál lenni,de nézd csak meg,mit tartalmaz pl. egy Norbi-féle gyümölcs-chips.Felmerülhet a kérdés,nem?!
2009. jan. 17. 18:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja,azt is nézd meg,mi van a Raffaellóban.Tájékozatlan vagy,nem vicces.
2009. jan. 17. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kissé szkeptikus vagyok ezekkel a Norbi-izékkel szemben. Chipset még nem láttam tőle, de innivalókat már igen, és hát oké, hogy nem hizlalhat, aminek majdnem a fele műanyag, így szinte semmi tápanyagtartalma nincs, de nem is hiszem, hogy használ a szervezetnek. Jobban jársz, ha inkább friss gyümölccsel tömöd magad. A banán pl. egészen laktató.
2009. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szárított gyümölcs+adalékok= gyümölcschips

Inkább egészség, mint diéta kérdése.

A zöldségesnél lehet kapni isteni finom, tényleg igazi aszalt gyümölcsöket. Pl. szilva, illetve lehet fügét, datolyát is (nekem nem természetes, ezért a szilva mellett maradok). Kis mennyiségben az emésztést segítik, és nagyon finomak is...inkább ilyeneket egyél.

2009. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem lehet megérteni ?? GYÜMÖLCSÖT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Istenem:(
2010. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!