Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90napos diétán lehet kólát inni?

90napos diétán lehet kólát inni?

Figyelt kérdés
holnaptól szeretném elkezdeni a 90napos diétát,mert úgy gondolom egy picit kövér vagyok 179cm. 67kg.de sajna kólamániás vagyok és nemtudom hogy ez idő alatt lehet e inni.
2011. jan. 4. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

1. a kilencvennapos nem egészséges. sok benne a megkötés, ezért nagyon hamar feladja az ember

2. 179/67 nem kövér. nem fogynod, inkább formásodnod kellene, ha nem vagy elégedett az alakoddal, tornázz.

3. a kóla egészségtelen blabla.... de ha már mindenképp akarsz, igyál light kólát. a rendesnél mindenképp jobb.

2011. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem sem kéne fogynod,inkább tornázz,mint hogy fogyókúrázz. Énis kb ilyen vagyok és tornázni fogok elkezdeni.
2011. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát elég intenzíven parkourozom már másfél éve :D
2011. jan. 4. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:

1. nap szénhidrát, ami ugye hízlal

2. nap keményítő, ami ugye szénhidrát, vagyis hízlal

3. nap gyümölcs, amiben gyümölcscukor van, ami ugye szénhidrát, vagyis szintén hízlal (bár legalább egészséges)

4. nap fehérje - az egyetlen nap, amikor nem tömöd magad szénhidráttal


A sikeres fogyás alapja a szénhidrátbevitel ésszerű csökkentése. Ha 4 napból 3-szor telezabálod magad szénhidráttal, szerinted mitől fogsz fogyni?


Ráadásul egy csomó ember cukorbetegsége pont a 90 napos alatt derült ki, valószínűleg nem véletlenül.

2011. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csipkerózsika ***** válasza:

Ennek ellnére mégis fogy az ember. Nem az a fontos, hogy mit, hanem az, hogy mivel eszik. A 90 napos szétválaszt, ezért működik.

Ami nem jelenti azt, hogy attól lettek azok, csak annyit, hogy akkor derült ki...

2011. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csipkerózsika ***** válasza:
Ha mégis belevág: kóla - szénhidrátnap.
2011. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A coca cola zero-ban, tobb 'hulyeseg' van, mint az igaziban. Es egyik sem egeszseges... es ihatsz...csak sportolj mellette,ez a megoldas,nem kell semmifele 90 napos dieta.
2011. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!