Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fogyni szeretnék! Hogy tudnék...

Fogyni szeretnék! Hogy tudnék rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

Én egy 13 éves lány vagyok 167cm és 57kg.49-50kg-ra le akarok fogyni, de sehogysem megy.Léci segítsetek.!

Előre is köszi.


2010. dec. 27. 18:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%

bocsi, h. azt mondom, de ide akarat kell!

Am fuss sokat és 18.00 után ne vacsorázz!!!

2010. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Ne egyél sütit, csokit, nasit, rendes ételekből egyél, kevesebbet, amennyit szoktál, naponta ötször. és mozogj. most ugye tél van, 10-20 centis hó, lapátolj havat, építs hóembert, menjetek hógolyózni, szánkózni. ha csokit kívánsz, egyél helyette egy almát/narancsot. ilyen apró trükkök. fogyóznod nem kell, hiszen még növésben vagy, de gondold meg, mit eszel meg és mozogj többet. (nem kell feltétlenül órákat futnod a hidegben... úgy csak megutálod az egészet. táncolj inkább, válassz olyan mozgásformát, amihez kedved is van)

Sok sikert! :)

2010. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat!
2010. dec. 27. 19:51
 4/13 anonim ***** válasza:
ehhez a magassághoz ez a súly tökéletes :)
2010. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezek attól is függnek,hogy ki mennyire hájas...

Mert ha valaki hájas,akkor futással,heyles étrenddel helyrehozható.

Szóval kedves kérdező: Szerintem is ideális a súlyod,de ha találsz magadon némi hibát,menny el futni(kocogni),bringázz,ezen kívül van még rengeteg sport,ami közül választhatsz: tenisz,pingpong,úszás,úgróköztelezés stb. . Így télen rendezzetek a haverokkal hócsatát,mennyetek el korizni,utána sétáljatok egyet. :)

Egyél rengeteg gyümölcsöt,zöldséget.Kólák,üdítók helyett vizet,gyümölcsleveket,gyógyteákat,zöldteát igyál.

Kerüld a csipszeket,kekszeket,üres kalóriákat tartalmazó ételeket.

Fehér kenyér helyett barnakenyeret ajánlok.;) Sokkal jobban laktat,mint a fehérlisztből készült változat. (Tapasztalatból mondom).

Néha azért,ha megkívánsz egy kis édességet,egyél meg 3-4kocka csokit,de ne fald fel az egész táblát! :) Utána moss fogat,bizonyított,hogy a mentolos íz elveszi az étvágyat.

Sok sikert. (:

2010. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

táncolj,fussál,kosarazz vagy bármi olyasmit sportolj amivel felpörögsz!

Mozogj minden nap és ha unatkozol ne nassolj potyára,hanem inkább próbálj meg tornázni. Először nem lesz kedved ehhez az egészhez,de ha belejössz és lefogysz egy picit, akkor már nagyobb ambiciovan és önbizalommal fogsz tovább fogyózni/sportolni!

nekem bevált, sok szerencsét! :)

2010. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha éhes vagy, moss fogat ;)
2010. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem a súlyod már tökéletes, de ha te úgy érzed kell neked az a diéta akkor szerezz be egy aerobik dvd-t és naponta étkezz 5x(reggelire egyed a legkalóriadúsabbat)
2010. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
fuss, minimum 20-25 percet, kevesebbet ne, mert nincs értelme
2010. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ne egyél, koplalj, szivasd le
2010. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!