Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó lesz így ma? (túl rövid)

Ez jó lesz így ma? (túl rövid)

Figyelt kérdés

Reggelire ettem 12dkg zsírszegény túrót, 10dkg narancsot, és 30g csirkemellsonkát.

Ebédre 15dkg tonhalat eszek túróval és zöldséggel.

Estefelé pedig sütünk tököt, és muszáj lesz 1-2 szeletet ennem, mert imádom, de nem csak sütőtököt eszek, mert kéne enni fehérjét is mellé.

Délután pedig megyek konditerembe.:)


2011. okt. 29. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A lassú éhen haláshoz elég.
2011. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy a reggelim kevés volt, de a többi nem jó?

Most ebédeltem, és nem is férne belém semmi, a 15dkg tonhalat 15dkg túróval ettem, de jól eltelített..A sütőtökből meg szerintem megeszek 20dkg-ot, de még eszek 3 tojásfehérjét is, meg maradt 2 szelet abból a csirkemellsonkából, amit sosem szoktam enni.(A csirkemell sokkal jobb lenne, de nincs itthon.)

2011. okt. 29. 12:02
 3/3 SugarCat ***** válasza:
Szerintem nem rossz,bár tízórainak vagy uzsonnának nyugodtan ehetsz még valamit ha éhes vagy(zöldség,abonet,puffasztott szelet stb).Ebédhez én még adnék egy kis barna rizst/kuszkuszt/bulgurt/stb. a túró szerintem elhagyható,helyette edd meg uzsonnának.
2015. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!