Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehet kibírni a gyümölcs...

Hogy lehet kibírni a gyümölcs napot?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Gondolj arra, hogy a viznap milyen kegyetlen es ezzel szemben milyen szerencses vagy ma, hogy legalabb gyumolcsot ehetsz...

Tudom, nem erre a valaszra vartal, csak en eppen ma tartom a havi egy meregtelenito napot, tegnap volt gyumolcsnapom es igy visszaemlekezve mar az is sokkal jobb volt.

En egyebkent igyekszem valtozatos gyumolcsokkel keszulni gyumolcsnapra es nem csak futtaban eszem meg, hanem megadom a modjat. Igy nem unalmas es legalabb olyan erzesem van, hogy tenyleg normalisan ebedelek, vacsorazok. Igaz, hogy en kulfoldon elek es itt elerheto aron es tavolsagban hihetetlen valasztek van gyumolcsokbol. Alman, korten es eretlen tropusi gyumolcsokon szerintem elpusztultam volna mar...

2009. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én ananászt, bannt és kétféle almát ettem, de nehéz
2009. jan. 26. 17:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sorstársad vagyok, egyáltalán nem szeretem a gyümölcsöt.Hogy kibirjam, nagyon gusztusosan felszeletelem a sok szines gyümölcsöt, és az emberek miután elájulnak a látványtól, szépen megeszem.

Ami nagy segitség: amikor már nagyon édes a szám, bekapok 2 szem pisztáciát!

2009. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Az előző vagyok.

Néha paradicsomot is eszem, azt hallottam ez inkább gyümölcs, mint zöldség.

2009. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

"Én ananászt, bannt és kétféle almát ettem, de nehéz"

Grat kiválasztottad a két legcukrosabbat a banán és az ananász személyében...

2009. jan. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

""Én ananászt, bannt és kétféle almát ettem, de nehéz"

Grat kiválasztottad a két legcukrosabbat a banán és az ananász személyében..."


Tigi. Az ananásszal mi a bajod?

Speciel ez gyümölcsnap, a banán is inkább a szénhidráttartalma a gáz. Vagy ez már a "Ha van rajta sapka az a baj, ha nincs rajta sapka az a baj" effektus nálad?

2009. jan. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
NEM! 1: Most csinálom először ezt a diétát. 2: A diéta leírása nem írta, hogy melyik gyümölcsöket lehet enni 3: Tél van és mivel ezek a legolcsóbbak, mi mást vegyek/egyek?
2009. jan. 27. 15:03
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja és a leírás írta, hogy a banán is gyümi, tehát fogyasztható!
2009. jan. 27. 15:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyümölcs fogyasztható nekem a banán a kedvencem:) én pl. turmixot szoktam csinálni amit 100%-os gyümilével hígítok. Ebédre pedig sült banánt, sült narancsot, sült almát és sült ananászt szoktam enni. Mindig gyümölcsnapon zabálom tele magam (néha még lelkiismeretfurdalásom is van miatta), de 4 hét alatt már fogytam 4 kg-ot.
2009. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi! És csak simán megsütöd vagy hogyan?
2009. jan. 28. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!